Προς το περιεχόμενο

Mode Zero - Burn live at lazy


z43k0

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία το παίξατε! Μπράβο! Σε όλα τα σημεία όμως που έμπαινε το "ρεφρεν" (Burn.....) ενώ ο κιθαρίστας που έκανε τα backing πατούσε σωστά, ο τραγουδιστής μου φαίνεται οτι φέυγει δημιουργώντας μια δυσαρμονία. Φυσικά μπορεί να ακούγεται έτσι κι από την κακή ποιότητα ήχου... Ωραίο πάντως!

Ad astra per alia fideles...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....... ο τραγουδιστής μου φαίνεται οτι φέυγει δημιουργώντας μια δυσαρμονία...........

 

 

Δεν ειναι ο τραγουδιστης που φαλτσαρει,αλλα ο κοσμος που τραγουδαει απο κατω. ;) ;)

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μου φάνηκε σαν να μπερδευόταν ο τραγουδιάρης στο ρεφρέν(ίσως επιδή άκουγε τα backing vocals;) παρ' όλο που δεν είχε πρόβλημα σε κανένα άλλο σημείο... Πολύ καλή εκτέλεση, πάντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!! δεν κατάλαβα τα φωνητικά του κόσμου δηλαδή είναι χάλια???? Ε??? Σας πληροφωρώ ότι είναι γνησιότατα φωνητικά Taq ορίτζιναλ 100% τραγουδισμένα με απίστευτη καφροφωνή (Ουάουα!) , ψημένα μέσα από 5-6 Jack Daniels on the rocks, και τουλάχιστον 12-14 τσιγάρα ώς εκείνη την στιγμή!!! Άλλωστε και οι καμεραμάν πρέπει να τραγουδάνε.. όχι μόνο να ... τραβάνε τα φιλαράκια που παίζουν  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Μπράβο παιδιά, κάνατε πολύ καλό live προχτές, και πραγματικά έγινε πολύ καλό κέφι από κάτω από όλους όσους ήμασταν εκεί. Όσο για το συγκεκριμμένο track, και πέρα από την προσωπική φιλία που έχουμε από νηπιώθεν,  μέχρι να ακούσω από άλλη hard rock μπάντα να το παίξει έτσι όμορφα live, θα το έχω πολύ ψηλά στην εκτιμησή μου... δεν είναι ότι είναι πολλές οι νότες, και τα αρπέζια και τα τραπέζια..... είναι ότι πραγματικά αποδίδεται πολύ δύσκολα κάτι παρόμοιο σε live, και να "κάτσει" και καλά.  ;)

 

Άντε και εις άλλα παίδες.....  :)

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα ποιος ειναι φαλτσος; ???

 

Ο τραγουδιστης, οι δευτερες φωνες ( ακουω φωνες γιατρε μου ..) ή ο καμεραμαν κακοφωνιξ; ;D

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας και τον χρόνο που διαθέσατε!

Ως προς την αναζήτηση του φάλτσου στο Buuuuuurn, τώρα προσωπικά γουστάρω που ακούγονται και οι φωνές του κόσμου κι όχι μόνο οι δικές μας - μεταφέρει κάτι από την δυναμική της βραδιάς. Χμ εξάλλου ο κάμεραμαν [Taq - thanks bro:)] έχει θέσει βέτο: σε ότι αφορά στις λήψεις του θέλει τον απόλυτο έλεγχο και την ελευθερία να εκφράζεται / τραγουδάει ελεύθερα;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορω γιατι ολος ο κοσμος ασχολειται παντα μονο με τους τραγουδιστες;;; θα πω στον drummer μας πως τζαμπα κοπανιεται εκει πισω. καλυτερα να τα παρατησει και να το ριξει στα φωνιτικα. εχει περισσοτερη περασει, απ' οτι φαινεται.

www.myspace.com/m0de0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου