Προς το περιεχόμενο

Βοηθεια περι custom κιθαρας


Infernalgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 92
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Άρα ετοιμάσου για το 3000λιαρο!

 

Θα πουλησω το κορμι μου τι να κανω... μιας και την ψυχη μου την εχω ηδη σε υποθηκη... ξερεις σε ποιον...

Come to the dark side, we have cookies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα λεγα να θυσιάσεις κάποια από τα λιγότερα σημαντικά χαρακτηριστικά και να πας κατά Warmoth μεριά... Στα σημαντικά σε καλύπτει. Πάρε τα κομμάτια και στα δένει ένας τεχνικός στην Ελλάδα. Μιλάμε για πολύ χαμηλότερο μπάτζετ.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα λεγα να θυσιάσεις κάποια από τα λιγότερα σημαντικά χαρακτηριστικά και να πας κατά Warmoth μεριά... Στα σημαντικά σε καλύπτει. Πάρε τα κομμάτια και στα δένει ένας τεχνικός στην Ελλάδα. Μιλάμε για πολύ χαμηλότερο μπάτζετ.

Σωστός!!

ή μπορείς να πείς στον ffmakis να σου βρεί (και να σου πουλήσει) μία. Είναι ο μοναδικός που μπορεί να το κάνει...

Makis....πελάτης!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα μια βολτα απο Θεσσαλονικη για να δεις τον Παναγιωτη

http://www.theartofwood.gr/

 

κανει παρα πολυ καλη δουλεια σε πολυ ανταγωνιστικες τιμες!

τελη του μηνα αρχες του επομενου περιμενω κ εγω ενα οργανο απο τον παναγιωτη.(ξερω ξερω θελετε κλιπακαια κ φωτο! :P )

Ηθελα ενα εντελως Custom οργανο. Το σχεδιασαμε μαζι να φανταστεις!(σχημα ενοω)

Το καλυτερο ομως ολων ειναι για το ποσο θα ειναι παχος του μανικιου

για να με βολευει στο χερι.

Θα το εχει αφησει λιγο πιο παχυ κ θα σεταρει την κιθαρα με χορδες κ θα παω να δοκιμασω κ θα το τρωμε σιγα σιγα μεχρι να ερ8ει στο επιθυμητο!

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εχω ακουσει γι αυτον, φτιαχνει λεει ωραια μπουζουκια, εχω ενα φιλο που εφτιαξε κιθαρα ακουστικη σ αυτον.

 

ΧΜ! να μια καλη ευκαιρια για μονοημερη αδεια απ την δουλεια! ολεεεεεε

 

Ωραια να ρωτισω και κατι αλλο, αν κατεβω σαλονικα μες την βδομαδα, τι αλλο αξιζει να δω? παντα στα πλαισια του "custom"

Come to the dark side, we have cookies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου