Προς το περιεχόμενο

Τι υπάρχει μετά το 15ο τάστο;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπεκφεύγεις σκόπιμα να απαντήσεις την τελευταία και βασικότερη ερώτησή μου, για να μην μάθω το μυστικό, και καταφέρω να παίζω ΓΡΗΓΟΡΑ... Εσύ, βέβαια παίζεις ΓΡΗΓΟΡΑ, και το ξέρω, γιατί το έχεις αναφέρει, αλλά δεν μας λες πώς παίζεις ΓΡΗΓΟΡΑ, για να μην μάθουμε να παίζουμε ΓΡΗΓΟΡΑ; Αυτό είναι; Ουγκ.

Αγαπητέ Kultura, άκου τις συμβουλές ένος "γέροντα". Σήμερα η τεχνολογία έχει προχωρήσει...και εσύ μπορείς να παίξεις γρήγορα, μάλιστα πιο γρήγορα από αυτούς. Στο πρόγραμμα ηχογράφησης που έχεις, έχει ένα κουμπί Tempo...παίξε το κομμάτι σου όπως θές και μετά ανέβασε το tempo...και θα σβύσεις όλους αυτούς τους κακομοίρηδες. Μην εμπιστεύεσαι τα κλιπάκια που ανεβάζουν, ούτε τα βίντεο...πήγαινε να τους δείς σε κανα live τους...και τα λέμε

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αγαπητέ Kultura, άκου τις συμβουλές ένος "γέροντα". Σήμερα η τεχνολογία έχει προχωρήσει...και εσύ μπορείς να παίξεις γρήγορα, μάλιστα πιο γρήγορα από αυτούς. Στο πρόγραμμα ηχογράφησης που έχεις, έχει ένα κουμπί Tempo...παίξε το κομμάτι σου όπως θές και μετά ανέβασε το tempo...και θα σβύσεις όλους αυτούς τους κακομοίρηδες. Μην εμπιστεύεσαι τα κλιπάκια που ανεβάζουν, ούτε τα βίντεο...πήγαινε να τους δείς σε κανα live τους...και τα λέμε

Χεχεχε.... ;D ;D 8)

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

marathon, έπρεπε να μου το στείλεις σε πμ... Τώρα που ανέλυσες με το νι και με το σίγμα την πολύπλοκη μυστική συνταγή, υπάρχει κίνδυνος να την κατανοήσουν και οι άλλοι wanna be fast players, παρ' όλο που είναι διανοητικά κατώτερα όντα...

 

Αυτά, πάω να παίξω τίποτα από Jeff Bck, που είναι ΑΡΓΟΣ, και άρα ΕΥΚΟΛΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πρέπει να τροποποιήσω μια αγγελία που έχω για μπράτσο...έχω γράψει ότι έχει 22 τάστα...θα φοβούνται να την αγοράσουν μην επιφέρουν τον τελειωτικό όλεθρο του Megatron

 

 

Megatron.jpg

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πρέπει να τροποποιήσω μια αγγελία που έχω για μπράτσο...έχω γράψει ότι έχει 22 τάστα...θα φοβούνται να την αγοράσουν μην επιφέρουν τον τελειωτικό όλεθρο του Megatron

Παιδια, θα ρωτησω κατι και πειτε με και βλακα, αλλα ... εχετε παρει χαμπαρι οτι καποιες εταιρειες εχουν βγαλει μοντελα κιθαρας με (κρατηθειτε) 24 ταστα?

 

Επειδη ειμαι καπως ψαγμενος με αυτα, βρηκα στο google οτι μαλλον το target group ειναι Κινεζοι ανηλικοι νανοι οπου καταφερνουν να χωρεσουν εκει το μικρο τους το δακτυλακι (μετα απο μεγαλη εκπαιδευση και πειθαρχια βεβαια)

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα νιώσει μια φορά.Ήταν σούρουπο.Έβρεχε πολύ.

Ακουμπώντας το ες αεί προσκυνούμενο [glow=red,2,300]15ο τάστο[/glow] ένιωσα μια

παγερή ματιά να με καρφώνει.

Ήταν εκείνος,ο ένας,ο αφέντης του [glow=red,2,300]15ου τάστου[/glow] με σάρκα και οστά!

Σας λέω την αλήθεια!  :o

"Ου προχωρήσεις πέρα απο εδώ,θνητέ" μου είπε, "γιατί η αλήθεια βρίσκεται στην διαδρομή,και όχι

στο τέλος του δρόμου"."Το [glow=red,2,300]15ο τάστο[/glow] εμπεριέχει την απώτατη αλήθεια

του νου,και κανείς δεν μπορεί να την δει παρα μόνο αν νηστεύει όλη του τη ζωή απο σόλο."

 

Απο τότε οργάνωσα μια ομάδα αναζήτησης της αλήθειας. "Ο δρόμος είχε τη δική του ιστορία".

Συμμετοχές μόνο απο σοβαρούς κυρίους/κυρίες με π.μ.

Κώστα79 εξαιρείσαι 

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ημουν μικρος πιστευα οτι ο πατερας μου επαιζε στο 15ο ταστο.

 

 

Οπως και οτι ηταν ο δυνατοτερος του κοσμου η οτι τα ηξερε ολα.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τότε οργάνωσα μια ομάδα αναζήτησης της αλήθειας. "Ο δρόμος είχε τη δική του ιστορία".

Συμμετοχές μόνο απο σοβαρούς κυρίους/κυρίες με π.μ.

Κώστα79 εξαιρείσαι 

 

Σε τί;

 

Δεν είναι σοβαρός;

 

Δεν είναι κύριος;

 

Μπορεί να συμμετάσχει χωρίς pm;

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει τύχει να παίξω πέρα απ'το 15ο τάστο, αλλά εμένα ακόμα βελάκια πάνω κάτω δεν μου'βγαλε... Δίκιο έχει ο blue, συνομωσία παίζει!!!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου