Προς το περιεχόμενο

Τι υπάρχει μετά το 15ο τάστο;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σόρρυ, ρε παιδιά, αλλά δεν έχω καταλάβει... ποιό είναι το δέκατο πέμπτο τάστο; Είναι κάτι σαν τη δέκατη εντολή; Έχουν κωδικούς; Και αν ναι, με ποια εξίσωση θα βρίσκω κάθε φορά σε ποιο τάστο να πατήξω; Φαίνεται με το μάτι; Αν είμαι αριστερόχειρας, το δέκατο πέμπτο τάστο είναι το ίδιο; Πόσα τάστα πρέπει να είμαι ικανός να παίξω, για να αγγίξω την πρίφημη ηδονή του δέκατου πέμπτου τάστου;  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κάτι σαν τη δέκατη εντολή;

 

Το 16ο ταστο ειναι σαν την 11η εντολη,αν με καταλαβαινεις.

 

Έχουν κωδικούς; Και αν ναι, με ποια εξίσωση θα βρίσκω κάθε φορά σε ποιο τάστο να πατήξω; Φαίνεται με το μάτι;

 

άκουσον μεν,πάτηξε δε.

 

Αν είμαι αριστερόχειρας, το δέκατο πέμπτο τάστο είναι το ίδιο;

 

Σε 22άρα μανίκη είναι το 7ο και σε 24άρα το 9ο

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπεκφεύγεις σκόπιμα να απαντήσεις την τελευταία και βασικότερη ερώτησή μου, για να μην μάθω το μυστικό, και καταφέρω να παίζω ΓΡΗΓΟΡΑ... Εσύ, βέβαια παίζεις ΓΡΗΓΟΡΑ, και το ξέρω, γιατί το έχεις αναφέρει, αλλά δεν μας λες πώς παίζεις ΓΡΗΓΟΡΑ, για να μην μάθουμε να παίζουμε ΓΡΗΓΟΡΑ; Αυτό είναι; Ουγκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπεκφεύγεις σκόπιμα να απαντήσεις την τελευταία και βασικότερη ερώτησή μου, για να μην μάθω το μυστικό, και καταφέρω να παίζω ΓΡΗΓΟΡΑ... Εσύ, βέβαια παίζεις ΓΡΗΓΟΡΑ, και το ξέρω, γιατί το έχεις αναφέρει, αλλά δεν μας λες πώς παίζεις ΓΡΗΓΟΡΑ, για να μην μάθουμε να παίζουμε ΓΡΗΓΟΡΑ; Αυτό είναι; Ουγκ.

 

Hau,chief!! :)

 

Και αν δηλαδη μαθετε

να παιζετε ολοι γρηγορα τι θα γινει?? 8)

 

Σε ποια μοιρα πεφτουν η εκφραση,η προσωπικοτητα και το στυλ?

 

Και τι γινεται αν συνδιαστουν ολα?

 

Manitu bless you! :)

 

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου