Προς το περιεχόμενο

Τι υπάρχει μετά το 15ο τάστο;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μετα το 15ο????? Εγω για το 5ο στο μπασο και το 12ο στη κιθαρα θυμαμαι κατι. Το δεκατοπεμπτο ειναι ακομα ανεξερευνητο και κανεις δεν μπορει να απαντησει. ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα το 15ο ταστο υπαρχουν τα Ελοχιμ και τα Νεφελιμ τα οποια εξουσιαζουν κιθαριστες shredders και επηρεαζουν μικρα παιδκια στο ακολουθησουν αυτον τον δρομο  :P :P :P

 

Κοινως...Ολεθρος  ;D ;D ;D

Βι βιλ βι βιλ ροκ γιου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωστακη δεν θα απαντησω στην ερωτηση σου και θα σου υπενθυμισω οτι τα θεματα θρησκευτικου περιεχομενου απαγορευονται ρητα.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι θρησκευτικά ρε λάκη, φιλοσοφία είναι, αλλά που να ξέρεις εσύ από αυτά εκεί πάνω που ζεις, βλάχο, α βλάχο.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομιζω οτι αυτο που βρισκεται κατω απο το 15 ταστο μπορει να μεταφερθει μεσω του ιντερνετικου λογου.

 

Θα πρεπει να μαθεις μονος σου την Αληθεια...Θα πονεσει, θα υποφερεις, αλλα αν εισαι πιστος στο σκοπο σου θα ανταμειφθεις με τη Γνωση του τι βρισκεται μετα το υπερπεραν, μετα το 15ο ταστο και μετα το 3ο χιλιομετρο εθνικης οδου Αθηνων-Λαμιας.

 

 

 

REGARDS

 

664 bpm. (πεσαν οι επιδοσεις μου λογω κρυου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mετά το 15ο τάστο... δεν θέλετε να μάθετε τι υπάρχει. Έχω βρεθεί για λίγο εκεί & είναι μια εμπειρία που σε αλλάζει συθέμελα. Τα όρια μεταξύ πραγματικότητας και ονείρου, συνειδητού και ασυνειδήτου, κουρδισμένου και ξεκούρδιστου, πλυμένου και πραγματικά καθαρού χάνονται. Mερικοί την ονομάζουν και ζώνη του λυκόφωτος...

 

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι θρησκευτικά ρε λάκη, φιλοσοφία είναι, αλλά που να ξέρεις εσύ από αυτά εκεί πάνω που ζεις, βλάχο, α βλάχο.

 

Οοοοοταν λοιπον, αγαπητε (?) φτασεις σε ενα συγκεκριμενο επιπεδο αντιληψης (οπως εγω), βλεπεις πια ξεκαθαρα οτι μαθηματικα, φιλοσοφια, θρησκεια και ταστο >= 15 ειναι ενα και το αυτο.

 

Και για να μην τρεφεις αυταπατες μαλουρα, το επιπεδο αυτο ειναι αρκετα μακρια απο την 3η Δημοτικου απο την οποια και σε εδιωξαν λογω αδυναμιας αφομοιωσης της υλης

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Evris, όση λάσπη και να μου πετάς δεν θα καταφέρεις το παραμικρό διότι

α) παπαδάκι πήγαινα για τα τσάμπα κόλυβα και τα ψωμάκια, (οπότε είχα ύπουλο σκοπό) και

β) στο δημοτικό έκανα απλά ένα διάλλειμα.

Το όνομα μου δεν σπιλώνεται έτσι εύκολα, με υστερικές φανφάρες. Τσου ρε λάκη.

 

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου