Προς το περιεχόμενο

Ο θηλυκός Santana


munchkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δεν ειπαμε οτι ειναι ο malmsteen ουτε ο καραπιαλης !!

αλλα προσπαθει και σε σχεση με αλλες γυναικες που ειναι το 97% αμουσες εμενα δεν θα με ενοχλουσε και η εκαστοτε φιλη μου αντι να μου τα ζαληζει που αγοραζω κιθαρες να γουσταρε και αυτη .. αυτα !!

music is the answer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μια χαρά είναι ρε παιδιά η κοπελίτσα ("δικιά" μας κι'αυτή, όπως ειπώθηκε  :P). Ο γερο-Κάρλος έχει αναφερθεί με κολακευτικά σχόλια γι'αυτήν και ο Paul σίγουρα δεν κάνει sponsoring στο κάθε τυχάρπαστο. Τώρα αν δεν σας αρέσει η μουσική που παίζει (ούτε εμένα με τρελαίνει), άλλο ανέκδοτο.  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τπτ το ιδιαιτερο!

υπαρχουν πολυ εδω μεσα στο φορουμ που παιζουν πολυ πιο καλα τεχνικα κ εκφραστικα απο αυτην.

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσεξε κανείς τα άπειρα συνεχόμενα downstrokes? Πέραν αυτού μια χαρά είναι η κοπέλα, από μένα καλύτερα παίζει, αλλά για να'φτασε εκεί που έφτασε μάλλον φταίνε μερικά "κοννέ" και τα διαφορετικά υδραυλικά. Κοινώς,  her private parts don't dangle...  ;D  ;D  ;D

 

Εμένα μ'άρεσε πάντως!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τπτ το ιδιαιτερο!

υπαρχουν πολυ εδω μεσα στο φορουμ που παιζουν πολυ πιο καλα τεχνικα κ εκφραστικα απο αυτην.

 

Ναι αλλά δεν είναι γυναίκες  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλή η πλάκα αλλά εως ενός ορίου. Μη συνεχιστούν τα genders slurs (ειδικά τόσο άκομψα...).

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσεξε κανείς τα άπειρα συνεχόμενα downstrokes?

 

Οντως πολλα downstrokes! χεχε

Καλη η τυπισα!Εχει ακομη δρομο μπροστα της σιγουρα. Δεν μου φαινεται και τοσο "ανετη" ομως...

 

Συνηθως οι κοπελες δεν ασχολουνται με την ηλεκτρικη και οι πιο πολλες που ασχολουνται παιζουν κατι συμβατικες συγχορδιες και χαιρονται (για τις περισσοτερες κοπελες που ξερω και που παιζουν ηλεκτρικη ισχυει παντως). Γι αυτο και φανταζομαι ο τιτλος του θεματος ηταν "ο θηλυκος Santana" και οχι "ο νεος Santana".

 

Σιγουρα καποιος απο εδω μεσα την βαζει κατω σ ολα τα θεματα εκφρασης και τεχνικης! Ποιος απο εδω μεσα ομως καταφερε εστω να "γινει" θεμα σε καποιο forum? Το παραδειγμα αυτης της κοπελας ειναι αξιοσημειωτο! Μπραβο απο εμενα στην κοπελια!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντι να ακουτε τον θηλυκο Σαντανα δεν ακουτε κατι της προκοπης? (και καθολου ασχημα και απο ....οπτικης πλευρας)

 

http://www.youtube.com/watch?v=nPS40OZYpnc

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου