Προς το περιεχόμενο

Drumless τραγούδια για εξάσκηση


chembeast

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  επισης εχω τεραστια συλλογη απο βιβλια play along kτλ αλλα δεν ξ ερω πως να κανω upload :-\

 

Καλησπέρα,

Πάτα στο  κουμπάκι που λέει απάντηση σε κάποιο post,συγκεκριμένα στο δικό μου τώρα αφου θες να ανεβάσεις σε αυτό το post τα αρχεία  και στη καινούρια σελίδα που θα εμφανιστεί με τη φόρμα για να γράψεις το μύνημα σου απ'ο κάτω λέει "Πρόσθετες επιλογές...".Πάτα εκεί και μετά "Choose file"(Συμπίεσε πρώτα τα αρχεία σου σε zip h rar).Μετα φαντάζομαι θα είσαι ΟΚ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Πάτα στο  κουμπάκι που λέει απάντηση σε κάποιο post,συγκεκριμένα στο δικό μου τώρα αφου θες να ανεβάσεις σε αυτό το post τα αρχεία  και στη καινούρια σελίδα που θα εμφανιστεί με τη φόρμα για να γράψεις το μύνημα σου απ'ο κάτω λέει "Πρόσθετες επιλογές...".Πάτα εκεί και μετά "Choose file"(Συμπίεσε πρώτα τα αρχεία σου σε zip h rar).Μετα φαντάζομαι θα είσαι ΟΚ!

 

θα σβηστουν λόγω πνευματικών δικαιωματων (αν υποκεινται σε πν. δικαιώματα)

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ θα το προσπαθησω αν τα βαλω ζιπαρισμενα σε εναν φακελο κ το παω στην επισυναψη αρχειου θα το δεχθει?ή θα μου ανοιξει τον φακελο για να τα περναω μεσα ενα ενα,αν γινεται μονο το δευτερο δυσκολο το upload ,παραειμαι νευρικος και ανυπομονος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερικα ειναι σε ζιπ μερικα σε αλλες μορφες pdf κτλ τα ζιπαρω ολα σε εναν φακελο και τα ανεβαζω τα περισσοτερα ειναι βιβλια με play along  διαφορων ντραμμερ,να το προσπαθησω ή τζαμπα ο κοπος γιατι θα εκπεσω σε αυτο που λεει ο beeros και θα τα σβυσουν μεσω του forum?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

ζιπ pdf κτλ?

Νομίζω δεν κατάλαβες το ερώτημα.

Αν είναι βιβλία τα οποία κανονικά πωλούνται, δεν επιτρέπεται να ανέβουν εδώ (και γενικώς πουθενά) γιατί είναι παράνομο να τα κατεβάζεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...
  • 2 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου