Προς το περιεχόμενο

Εμπειρίες σε καταστήματα Νάκας


munchkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για να μην γκρινιαζουμε μονο .... δεν θελω να κανω διαφημηση στον νακα  αλλα ....

πηγα στο καταστημα του νακα τον δεκεμβριο αποφασισμενος να αγορασω μια washburn es-335 .

μπηκα μεσα στο μαγαζι και ζητησα να δοκιμασω μερικα σκαφη ... εκεινη την στιγμη επειδη εκαναν διαλειμα για κολατσιο ηρθε ενας μαλλιας , (που ειχε ειδη φαει ...) για να με εξυπερετησει ...  Λοιπον ο τυπος ηταν ευγενεστατος , μου εδειξε οτι κιθαρα του ζητησα , μου ειπε την γνωμη του χωρις να με πιεσει καθολου , με πηγε στο ακριβο showroom και μου εδειξε τα μηχανηματα , επεξα και με μερικες custom κιθαρες που εχει ο nakas .(2500- 3000 ευρω) του τα ζαλισα απο τις ερωτησεις χωρις να διαμαρτυρηθει η να με παρατησει εκει ....  και τελικα μετα απο 2 ωρες που μαλα...μουνα  αγορασα την κιθαρουλα μου και εναν line 6 ( που ειναι πιστευω ***** τα  μηχανακια σε σχεση ποιοτητας τιμης ) 

 

ετσι για να λεμε και το καλο εχω παει και σε τοπικα καταστηματα του νακα και μη ... που ηταν οι πωλητες για μαπες ..

αλλα εκει ηταν ολλοι εξυπερετικοτατοι .. μπραβο !!  \

music is the answer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Με γειά τα νεα αποκτήματα και καλόπαιχτα. Είναι πάντα ευχάριστο να ακούμε για καλή εξυπηρέτηση.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ιδιο και στα τυμπανα που ειναι το παληκαρι ο Αντωνης και ιδιως αν εχεις και μια εκπτωση (που δυστυχως δεν εχουν ολοι) σου ερχοντα και πιο φτηνα απο τα καταστηματα του εξωτερικου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Λοιπον ο τυπος ηταν ευγενεστατος , μου εδειξε οτι κιθαρα του ζητησα , μου ειπε την γνωμη του χωρις να με πιεσει καθολου , με πηγε στο ακριβο showroom και μου εδειξε τα μηχανηματα , επεξα και με μερικες custom κιθαρες που εχει ο nakas .(2500- 3000 ευρω) του τα ζαλισα απο τις ερωτησεις χωρις να διαμαρτυρηθει η να με παρατησει εκει .... και τελικα μετα απο 2 ωρες που μαλα...μουνα αγορασα την κιθαρουλα μου και εναν line 6

Συγχαρητήρια στον πωλητή που έκανε τη δουλειά του όπως έπρεπε (!), καθώς εσύ το εκτίμησες και αγόρασες την κιθάρα αλλά και ενισχυτή.

Οταν κάνεις κατι σωστά δεν υπάρχει περίπτωση να μην αποδώσει καρπούς κάποια στιγμή.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Συγχαρητήρια στον πωλητή που έκανε τη δουλειά του όπως έπρεπε (!), καθώς εσύ το εκτίμησες και αγόρασες την κιθάρα αλλά και ενισχυτή.

Οταν κάνεις κατι σωστά δεν υπάρχει περίπτωση να μην αποδώσει καρπούς κάποια στιγμή.

+2009
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα πάει παντως για να πάρω balanced καρφί σε XLR έξοδο για τα KRK μου τα οποια παρεπιπτόντως τα έχει ο Νάκας ο ίδιος και τα αγορασα απο εκει. Μου εδωσε καλώδιο θηλυκό (αν δεν απατώμαι γιατι δεν ειμαι καλός σε αυτά) και του λεω νομιζω ότι ειναι αντίθετο απο αυτο που θέλω. Μου λέει όλα τα ηχεία παίρνουν τέτοιο κι όχι αρσενικό. Καλά του λέω. Χίλιες φορές να του λεγα να παμε πανω να το δουμε επιτόπου αφου τα έχει γιατι ημουν χώμα απο δουλεια και καπάκι σχολή και πήγα σπίτι με 2 καλώδια που δεν κάνανε. Εφυγα πάλι τέζα απο την κουραση και πηγα πριν κλείσει και τα άλλαξα.1 ωρα τσάμπα στους δρόμους με βροχή..

Anyway συμβαίνουν αυτά αλλά θα προτιμούσα να παραδεχτεί ότι δεν ειναι σίγουρος και να μου πει κατσε να το δουμε. Να σημειωθεί ότι με εξυπηρέτησε ο υπεύθυνος και όχι ο πωλητής γιατι έκανε κάποια δουλειά εκείνη την ώρα...

Γενικώς πάντως καλό μαγαζί σε σύνολο χρόνου..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα και εγω εχω παει στον νακα στην νεα ιωνια και ο πωλητης ηταν για να περασω μεσα απο το γραφειο και να τον αρχησω στις κουτουλιες ...  απολα το συγκεκριμενο καταστημα στην ιπποκρατους ειναι πολυ καλο ..

και μου εκανε και εκπτωση (οση μπορουσε το παλικαρι ....) και μου το εβαλε και σε δυ ατοκες δοσεις με την καρτα μου ...

εχω πολυ καλες εντυπωσεις ..

music is the answer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δεν μπορώ να πώ για τα καταστήματα.Αλλα μου άρεσε στο on line κατασημα τους που "εκθεσιακες" κιθαρες τις έχουν -50% κάτω. Δέν ξέρω αν είναι ακομα απουλητες αλλα είδα δυο Blade στην μισή τιμή σχεδον.

http://nireas.nakas.gr/ecomnakas/nakas2006/Default.asp?Static=75&Category=940&Product=380

 

τώρα άν είναι παλιό δεν ξέρω.Γενικά η πολιτικη της χαμηλότερης τιμής σε εκθεσιακα δεν πολυ δουλεύει στην Ελλαδα.Τουλάχιστον δεν δουλευε.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

παντως στις δυο τελευταιες αγορες που εκανα στην ελλαδα (podxt νακας και t-rex fuel tank jr κουρμπης) οι τιμες ηταν καλυτερες απο thomann. και χωρις το περιμενε (ουτε καμμια ειδικη εκπτωση)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου