Προς το περιεχόμενο

Ένα νέο θεματάκι..(clip-longshadow)


longshadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτι δικό μου που έφτιαξα το σαββατοκύριακο.

 

Hope you like it!... :)

 

Κριτικές πάντα ευπρόσδεκτες για ο,τιδήποτε αφορά σ'αυτό που ακούτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολύ ωραίο.Αψογος όπως πάντα και λίγο παραπάνω :)

personal favorite από όσα έχεις ανεβάσει.Παίξιμο και άνεση εκτός συναγωνισμού, αλλά και πανέμορφα δομημένο θέμα με χαρακτηριστικό το "continuinity" , που σαν ηχος δενει τρομερα με την ποπ (?) ενορχηστρωση για κιθαριστικο κλιπ.

 

Πολυ μπραβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια γκρουβαρει, ωραιο θεμα, ωραιες φρασεις, ωραια αισθητικη, λιγο πιο "γυαλιστερο" ηχο στη κιθαρα ηθελα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάνει εδώ και καιρό αίτημα στον yameth να μπλοκάρει τον longshadow, ωστε να μη μπορεί να ανεβάζει πλέον ηχογραφήσεις του...

 

Δεν αντέχω άλλοοοοοοοοοοοο

ph_hairPull.jpg

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το clip είναι καταπληκτικό (αν και personal favorite παραμένει το "ballad" που είχες ανεβάσει παλιά). Κάθε άλλο σχόλιο είναι περιττό. Μπράβο! :) :)

 

Έχω κάνει εδώ και καιρό αίτημα στον yameth να μπλοκάρει τον longshadow, ωστε να μη μπορεί να ανεβάζει πλέον ηχογραφήσεις του...

 

Δεν αντέχω άλλοοοοοοοοοοοο

Όπως έχει γράψει και κάποιος άλλος, τα clips του Γιώργου στο Noiz δίνουν στους περισσότερους από μας ένα ισχυρό κίνητρο για να ασχοληθούμε σοβαρά με την ΑΚΟΥΣΤΙΚΗ ή την ΚΛΑΣΣΙΚΗ κιθάρα. ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια γκρουβαρει, ωραιο θεμα, ωραιες φρασεις, ωραια αισθητικη,

 

Αψογος οπως παντα  ;)

 

 

 

ΠΣ. Θερμη παρακληση δεσε τα 3 δακτυλα (τις αρεσκειας σου) με τον αντιχειρα στο επομενο κλιπακι για μπορεσουμε να κοιμηθουμε και λιγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως έχει γράψει και κάποιος άλλος, τα clips του Γιώργου στο Noiz δίνουν στους περισσότερους από μας ένα ισχυρό κίνητρο για να ασχοληθούμε σοβαρά με την ΑΚΟΥΣΤΙΚΗ ή την ΚΛΑΣΣΙΚΗ κιθάρα. ;D ;D

 

...ή με το πλέξιμο!   ;D

 

λιγο πιο "γυαλιστερο" ηχο στη κιθαρα ηθελα.

 

Kι εγώ. Μου θυμίζει λίγο Σαντάνα αλλά θα την ήθελα να έχει λίγο sparkle... αν έχεις το BBE Sonic Maximizer plugin, για δοκίμασέ το στην κιθάρα...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου