Προς το περιεχόμενο

Αγορά ενισχυτή ηλεκτρικής κιθάρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

λες ε?

το 1ο καναλι φουλ λαμπα δεν ειναι? ??? το 2ο το χω καταλαβει οτι δεν ειναι φουλ λαμπα..

 

δυνατος ο crate δηλαδη ε?

ωραια ψηθηκα να παω να τον βρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κοίτα, ο χαρακτηρισμός "φουλ λάμπα" αποδίδεται σε έναν ολόκληρο ενισχυτή και όχι σε ένα κανάλι, τη στιγμή που το δεύτερο είναι γεμάτο solid state και ψηφιακές αλλοιώσεις (μάλιστα μερικοί πιουρίστες δεν παραδέχονται τον όρο "φουλ λάμπα" και για άλλους ενισχυτές που δεν έχουν τέτοια "καλούδια", όπως πχ. τον Harley Benton GA15). Koίτα την άποψη ενός συνφορουμίτη: http://www.noiz.gr/index.php?topic=167192.msg309461#msg309461 (ναι, ξέρω για το τι γινόταν με τον JCM800, ας μην τα ξαναλέμε, άλλη περίπτωση αυτή)

 

Δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να τον έχω στο σπίτι για εξάσκηση αν είχε αξιοπρεπή ήχο, αλλά η προσωπική μου άποψη ήταν 110% αρνητική. Ψάξε λίγο στο φόρουμ να δεις τι λένε κι άλλοι, και πέρνα και από εδώ: http://www.noiz.gr/index.php?topic=166376.0

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον τον ακουσα τον crate στου νακα...

 

μου αρεσε - ξερω οτι με τα λεφτα που δινω δεν προκειται να τα παρω ολα καλα αλλα μου φανηκαν ικανοποιητικα τα καθαρα, ωραια τα γκαζια, 12αρι ηχειο - γενικως μια χαρα ;D...γενικως σαν πακετο μου αρεσε (πιο πολυ απο superchamp)..

 

η τιμη του νακα βεβαια ειναι φονικη - 390 ευρω ελεος δηλαδη, αλλα θα το βρω απο αλλου νομιζω πιο φυσιολογικα..στη χειροτερη θα το παραγγειλω απ εξω-αι σιχτιρ με τα κερατιατικα στον καθενα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ σωστά τα λέει ο Άγγελος.

Πώς με ξέρεις!!  ;D :P Εγώ κι αυτός ο ενισχυτής δεν μιλιόμαστε!!  :D

 

Και καλα κανετε που δεν μιλιοσαστε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου