Προς το περιεχόμενο

Andertons Music Company


ippex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρήκα σε μία αναζήτηση μου αυτό εδω το Αγγλικό κατάστημα, που φαίνεται να έχει καλές τιμές.

http://www.andertons.co.uk/

Το χει ξανακούσει ποτέ κανείς? Είναι αξιόπιστο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε ippex, το Αndertons ειναι ενα αρκετα μεγαλο και αξιοπιστο μαγαζι. Εχω γνωστο που το ξερει, καθως μενει στην Αγγλια. Τωρα σαν online shop φανταζομαι πως θα ειναι αξιοπιστο, αλλα δεν ξερω σιγουρα.

Fly from Here, but as the Chosen Pessimist...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού λέει We Ship to Europe

 

Andertons Music Co can deliver products to many destinations across Europe. Depending on your order we may be able to accept a credit card, and we also accept bank transfers for all overseas orders.

 

Γιατί όχι και στην Ελλάδα??

Αυτό που δεν λεεί είναι τα μεταφορικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέει και αυτό:

Our European courier use a road service & typically takes 2-5 days (depending on the destination), & offers online tracking for all deliveries. Our web site will automatically calculate the weight of your order & add the correct delivery cost to the order when you go to the checkout phase. If you’re country does not appear in the checkout process, then please contact us for a delivery quotation.

Και δυστυχώς, όταν κάνεις checkout η Ελλάδα δεν εμφανίζεται στις χώρες....

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορα ειχα στειλει mail για να ρωτησω αν εστελναν στην Ελλαδα, και για εναν ενισχυτη μου ζητησαν 265 λιρες!!!!  :o

 

Ενω το shipping για ...Βουλγαρια ειναι στις 50-60 λιρες αν θυμαμαι καλα για αυτη την κατηγορια βαρους.

 

 

 

...ας μην σχολιασω  >:(

 

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορα ειχα στειλει mail για να ρωτησω αν εστελναν στην Ελλαδα, και για εναν ενισχυτη μου ζητησαν 265 λιρες!!!!  :o

 

Άρα ότι κερδίζεις απο τιμή το δίνεις σε shipping.... Γνωστό κόλπο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου