Προς το περιεχόμενο

γνωμες για boss gt-10


Darky

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν εχω ιδεα τι παιζει με αυτην,

ειναι σαν την gt-8?

τι παραπανω εχει?ακουσα οτι ειναι πιο ευχρηστη απτην gt-8.

λοιπον? ;)

I dance,with angels,to celebrate the holocaust...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O ηχος της GT-10 δεν ειναι τοσο ψηφιακουρα, οποτε ειναι καπως καλυτερα...

Εδω στο Ηρακλειο Κρητης παντως παιζει πολυ αυτη η πεταλιερα...

Δεν εχω παιξει για να σου πω, αλλα αποσο εχω ακουσει ειναι μια χαρα σε OD και σε λοιπα εφφε...

Πηγαινε σε ενα μαγαζι και ζητα να την δοκιμασεις...

Επισης ειχα ακουσει οτι ειναι λαμπατη, αλλα δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αυτο (μην σου λεω και μπουδρες...) ::)

Ο.ψ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν έχει λάμπα....αλλά έχει loop νομίζω 47sec και τρομερά εφφε....στα OD και στα Amps simulation εδώ τα σκ@τώνεί........εκει πας για ToneLab SE (the King)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχει λάμπα η GT10. ..... έχει όμως πολλά λαμπάκια!! ;D

 

έλα ρε συ darky, ότι πληροφορία θέλεις στείλε μου ένα π.μ. ή το τηλ μου το έχεις. πάρε με να σου πω ότι θες. την πήρα πριν καμιά βδομάδα και είμαι υπερτρισευτυχισμένος.

 

38sec είναι το looper της.

we need to re-discover communication

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντος δεν ξετρελάθηκα άσε που με κουράζει και θα πρέπει να έχω MCE για να την προγραμματίσω.

....και ηλικρινά βαριέμαι να διαβάζω πάλι ένα κατεβατό.

εαν είναι της προκοπής η Line6 M13 και με ενθουσιάσει....τότε θα την δώσω...την GT-10.

Ειναι για ανθρώπους με υπομονή και μεράκη για την πιστότητα του ήχου....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H SE μετα απο περιπου δυο χρονια χρησης σου αφηνει χρονους, γιατι χαλανε τα κουμπακια της και δεν μπορεις να βρεις ανταλλακτικα...

Αν ειναι να παρεις Τοnelab πας καπακι για LE (την ασημενια...) και οχι την SE (μπλε...), αλλα προφανως οτι θελει κανει ο καθενας... :P

Ο.ψ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την LE θα παει ουτως η αλλως αφου ειπαμε η SE ΔΕΝ βγαινει πια.

Αυτο με τα κουμπακια το ονειρευτηκες? Στο ειπανε αλλοι?

Γιατι εγω την εχω ηδη 3 χρονια και με ενα καθαρισμο με πινελακι μια στο τοσο (μηνα) ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙ τιποτα. Και υποψην οτι παιζω σε μαγαζια με οχι και τις ιδανικοτερες των συνθηκων.

Αυτοι που τα λενε αυτα, η δεν προσεχουν την πεταλιερα τους και την κοπανανε απο δω κι απο κει, η ειναι βρωμιαρηδες και μπιχλιδες και δεν εχουν πιασει ποτε να συντηρησουν το "οργανο" τους.

Οσο για ανταλλακτικα, σε πληροφορω οτι για την SE βρισκεις ΠΟΛΥ ευκολοτερα καθοτι τα switchακια αλλα και τα κουμπακια ειναι τα πλεον ευκολα στην αγορα.

Στην BOSS αμα σου χαλασει ποδοδιακοπτης ΠΟΥ θα βρεις? (εκτος boss??)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου