Προς το περιεχόμενο

duesenberg bass guitar


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια. Εχει παιξει κανεις με μπασο της duesenberg ωστε να δωσει μια γνωμη?Μου αρεσει πολυ η εμφανιση του,αλλα δεν εχω ιδεα σχετικα με τις ικανοτητες του και τα στιλ μουσικης που μπορει να παιξει κανεις.Αυτο που ξερω ειναι οτι τα παιζουν απο monster magnet ως Tom petty και πολλοι αλλοι γνωστοι, αλλα ολοι σε κιθαρα!Η τιμη του ειναι αρκετα υψηλη (1400 κοντα) και δεν τα εχω δει στην Ελλαδα παρα μονο εξωτερικο.Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια. Εχει παιξει κανεις με μπασο της duesenberg ωστε να δωσει μια γνωμη?Μου αρεσει πολυ η εμφανιση του,αλλα δεν εχω ιδεα σχετικα με τις ικανοτητες του και τα στιλ μουσικης που μπορει να παιξει κανεις.Αυτο που ξερω ειναι οτι τα παιζουν απο monster magnet ως Tom petty και πολλοι αλλοι γνωστοι, αλλα ολοι σε κιθαρα!Η τιμη του ειναι αρκετα υψηλη (1400 κοντα) και δεν τα εχω δει στην Ελλαδα παρα μονο εξωτερικο.Ευχαριστω.

 

Δεν ξέρω για τα μπάσα, για τις κιθάρες μπορώ να σου πω τα καλύτερα.

Πάντως έχουν αντιπροσωπο στην ελλάδα, www.guitars.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RnB rock N roll Blues ...αυτα μπορω να σκεφτω...Τα φερνει ο ντουκας στα γιαννενα...Η ποιοτητα κατασκευης ειναι φοβερη...Εγω τα θεωρω πολυ περιορισμενα οργανα ειδικα για τα λεφτα τους..αυτα

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου