Προς το περιεχόμενο

Schecter c7 blackjack vs c7 hellraiser


asdfq

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κάπου είχα δεί ενα βίντεο με ενα τύπο που είχε και έκανε review τις shecter jeff loomis με emg και μία blackjack atx με seymour duncan blackouts

του άρεσαν τόσο οι blackouts που έβαλε και στην loomis του

btw εμένα στο δρόμο είναι hellraiser μου

..μουχεχε ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

κάπου είχα δεί ενα βίντεο με ενα τύπο που είχε και έκανε review τις shecter jeff loomis με emg και μία blackjack atx με seymour duncan blackouts

του άρεσαν τόσο οι blackouts που έβαλε και στην loomis του

btw εμένα στο δρόμο είναι hellraiser μου

..μουχεχε Grin

 

 

[flash=200,200]

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα έχεις μια κιθάρα σαν τη loomis και να τις αλλάξεις μαγνήτες?.......Τι θέλει να πεί ο ποιητής?....Μάλλον καλύτερα θα'ταν να του έλεγε κανείς οτι στην κιθάρα επιτρέπεται να παίζονται όλες οι χορδές. ¨Ελεος με τον μπουμπουνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα έχεις μια κιθάρα σαν τη loomis και να τις αλλάξεις μαγνήτες?.......Τι θέλει να πεί ο ποιητής?....Μάλλον καλύτερα θα'ταν να του έλεγε κανείς οτι στην κιθάρα επιτρέπεται να παίζονται όλες οι χορδές. ¨Ελεος με τον μπουμπουνα.

 

Ότι τελικά προτίμησε τους seymour αντί των emg. 

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαγορευεται δηλαδή να αρέσουν σε κάποιον λιγότερο οι EMG; Φιλε asdfq μην είσαι τόσο απόλυτος. Ουτε εμενα μου αρέσουν οι EMG σε όσες κιθάρες και αν τους έχω ακούσει, και προτιμω Dimebucker, invader, full shred κλπ passive μαγνήτες. Και εγώ αν έπαιρνα την Loomis θα άλλαζα τους EMG την επόμενη μέρα. Αυτό σημαίνει ότι πρέπει να βγάλω ένα μηδενικό από την ηλικία μου? Να ξέρω δηλαδή... Φιλικά πάντα... ;)

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H λογική είναι η εξής: Σου αρέσουν οι Βlackouts πας και παίρνεις μια κιθάρα με Βlackouts, δλδ στη συγκεκριμένη περίπτωση tin atx (mias kai to modelo tou video einai tou 2008) δε δίνεις ένα σεβαστό ποσό για να πάς την άλλη μέρα να δώσεις άλλα τόσα(Αυτό είναι υπερβολή)., εκτός πια και σου αρέσει τόσο πολύ η΄κιθάρα αυτή που δε γίνεται αλλιώς.

Επίσης όσο αναφορά τις Ηellraiser c αυτής της σειράς γενικότερα (παρ'ολο που προτιμώ παρομοίως τους passive επιδεί ειναι πιο all-around) είναι ως δέσιμο και σύνολο υπερπλήρεις κιθάρες που μπορείς και παίζεις τα πάντα ώς συνέπεια άμα θές κάτι διαφορετικό επενδύεις σε ηλεκτρονικά συστήματα όχι στους μαγνήτες.

¨Εκτος πιά και ισχύει το παραπάνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vrass αν δεν πάρεις σύντομα μια partscaster στα χέρια σου βλέπω να χάνεις άλλος μηδενικά γενικώς  :P :D

 

Σίγουρα όταν είσαι στα πρώτα στάδια της ηλικίας σου, δλδ μέχρι 3 άντε 3.5 το πολύ, κάτι τέτοιες μαλακίες τις κάνεις.,

 

εκτός πια και σου αρέσει τόσο πολύ η΄κιθάρα αυτή που δε γίνεται αλλιώς.

 

Συνήθως έτσι γίνεται οπότε χαλάρωσε με τους χαρακτηρισμούς.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλτατε asdfq τί μπούρδες είναι αυτές που πετάς; Έχεις υπόψην σου πόσοι μεγάλοι και τρανοί κιθαρίστες ακόμη και τώρα ψάχνονται; Αν ο loomis μια ωραία πρωία αποφασίσει να πετάξει τους emg για να βάλει άλλους, τί θα είναι; Μαλάκας πιτσιρίκος;

 

Μάλλον και ο Cazares και ο Thomson που έκαναν πρόσφατα στροφή στoυς μαγνήτες, είναι βλάκες πιτσιρίκια που δεν ξέρουν τι θέλουν  ::)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ'αρχάς δε γίνεται συνήθως έτσι, (δλδ δεν αγοράζεις μια καλή κιθάρα μετά απο ψάξιμο για να την αλλάξεις την επόμενη μέρα εκτός και αν είναι η πρώτη σου και δεν ξέρεις ακόμα πανω κάτω τι ήχο θές - όχι ότι είναι κακός ο πειραματισμός - ή εκτός και έχεις λεφτά για πέταμα οπότε αγοράζεις όλους τους μαγνήτες που υπάρχουν και τους δοκιμάζεις στη δική σου)

2)Οι ''μαλακίες'' αναφέρονται στις hellraiser , που είναι super (εξηγησα παραπάνω)

3) Δεν ήξερα οτι τόση ώρα σηζητάω με τον loomis kai ton Thomson kana αυτόγραφo ρε παιδια με mail.

..........Προσοχή στο καλάμι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου