Προς το περιεχόμενο

Mad 4 Bands contest και κλέψιμο


Alex-is

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οποιος ενδιαφερεται για το συγκεκριμενο διαγωνισμο λογικα θα εχει παρει το αναλογο mail με το παρακατω λινκ

 

http://mad4bands.wordpress.com/

 

μηπως ειναι καιρος να σταματησουν οι ψηφοφοριες μεσω internet?

www.myspace.com/alexiguitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λυπάμαι για τη νοοτροπία ενός μεγάλου μέρους του "συναφιού" μας... Για τους μουσικούς λέω...

 

Το Mad νομίζω ότι έχει τη μικρότερη ευθύνη όταν έχει να κάνει με διεφθαρμένους "καλλιτέχνες"

 

www.okband.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξ' ομως οταν στηνεις κατι σα φαση διαγωνισμο δε γινεται να βασιζεσαι στη νοοτροπια (καλη η κακη) του εκαστοτε συναφιου ε?

 

οχι οτι δε τα ξεραμε δηλ αλλα οι αλλοι με ντεμο γραμενο σε κασετοφωνο 25.000 ψηφους τη μερα δινανε, πολυελαιος δηλ!!

 

ας εβαζαν μονο επιτροπη τι πα να πει ψηφοφορια εξαλου? εκλογες εχουμε? :P

www.myspace.com/alexiguitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια και καλα ολα αυτα φιλε μου, αλλα τσαμπα βασανιζεσαι.

 

Δεν θα πανε και πολυ μακρια.Με αυτα τα κομματια που εχουν, κοντος ψαλμος, αλληλουια.

 

Θα κανουν μονο την μοστρα τους και πιστεψε με, θα τους φαει το σκοταδι.

 

Εσυ με ποιους εισαι, να ακουσουμε και τα δικα σου;

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χχεχ βασικα για να μην παρεξηγουμαστε εγω απλα ειπα να διαδωσω το mail που ελαβα οχι οτι εχω τπτ με καποιον ή καποια μπαντα κτλ

 

vartanis ρεσυ δε βασανιζομαι!! απλα σκεφτηκα οτι θαχει γουστο να πεσουν κ αλλες αποψεις κτλ για παρομοιες φασεις..  Enoxes Skepseis η δικη μου μπαντα.

www.myspace.com/alexiguitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ. Μολις είδα τον Band Festival του Νακα & ειναι μια απο τα ίδια για να περασεις στον ημιτελικό. Ευτυχώς μετά ακολουθεί  Live διαγωνισμός. Όσο για τον Mad4Bands, μόνο τους όρους να διαβάσεις του διαγωνισμού, τότε καταλαβαίνεις οτι δεν αξίζει να ασχοληθείς και πολύ . Ελπίζω του χρόνου να βελτιωθεί η κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια και καλα ολα αυτα φιλε μου, αλλα τσαμπα βασανιζεσαι.

 

Δεν θα πανε και πολυ μακρια.Με αυτα τα κομματια που εχουν, κοντος ψαλμος, αλληλουια.

 

Θα κανουν μονο την μοστρα τους και πιστεψε με, θα τους φαει το σκοταδι.

 

Εσυ με ποιους εισαι, να ακουσουμε και τα δικα σου;

 

Vartanαρε μπορει να μην πανε μακρια αλλα "κοβουν" τον δρομο σε αλλη ισως ΟΝΤΩΣ ταλαντουχα μπαντα

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vartanαρε μπορει να μην πανε μακρια αλλα "κοβουν" τον δρομο σε αλλη ισως ΟΝΤΩΣ ταλαντουχα μπαντα

Όσο προχωραέι αυτο το thread -και δεν εχει προχωρησει και πολυ- τοσο καταλαβαίνω την κατάντια της ελληνικης σκηνής που περιμένει (μαζι της περιμενω κι εγω) απο το ...mad να αναδείξει ποιοτική δουλειά. Πολύ σημασία δίνουμε τελικα. Όχι . Η επιτυχία δεν θα έρθει απο εκει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επιτυχια ΣΙΓΟΥΡΑ οχι, αλλα μια αρχη απο το πουθενα? Μια καποια αναγνωριση? Στο τελος τελος γιατι αυτος που κλεβει να παρει τη θεση καποιου που "παιζει" κανονικα?

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου