Προς το περιεχόμενο

Οι Ιάπωνες έτσι κάνουν πάντα?(Βίντεο)


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες οι Ιαπωνες ειναι ειδικη ρατσα, ή τους λατρευεις ή σου ειναι αδιαφοροι.   Εγω παντως τους λατρευω ;D !

 

Και ναι, δωστε στον κοσμο γιαπωνεζουλες!

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φτου μου!  Εμ ειδα το βιντεο χωρις φωνη και ετσι δεν το καταλαβα...

 

Αλλα και παλι, δωστε στο λαο γιαπωνια  ;D

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μιλησει και ο ειδικος. :)

 

Λοιπον οι  ΚΟΡΕΑΤΙΚΕΣσαπουνοπερες ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ δημοφιλεις στην Ιαπωνια και ανηκουν στην κατηγορια "romancikune"  ;D(προφερεται ρομαντσικουνε) ,οι Γιαπωνεζικες σειρες δεν ειναι τοσο δακρυβρεχτες αλλα εχουν συνηθως περισσοτερη πλακα & "γλυκες" ;D ;D

 

το κλιπ αυτο μπορω να πω οτι συνοψιζει ολες τις κορεατικες σαπουνοπερες που εχω δει σε 8 λεπτα! ;D ;D

 

οι Ιαπωνες εχουν τοση σχεση με τους Κορεατες οσο το μαρουλι με το μπιφτεκι... ;D ;D και οχι ΔΕΝ κανουν ετσι παντα.

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι Ιαπωνες εχουν τοση σχεση με τους Κορεατες οσο το μαρουλι με το μπιφτεκι... ;D ;D

 

+1, συμπληρώνοντας όμως ότι δένουν αρμονικά λόγω αυτού όπως σε ένα χάμπουργκερ όπου έχεις τη βάση με το μπιφτέκι (βλ. Trigun, Battle Royale, Takeshi Kitano, κτλ) και από πάνω μαζί με τη ντοματούλα βάζεις και το μαρουλάκι σου (βλ. oldboy) για ολοκληρωμένη γαστρονομική απόλαυση.

 

Πάντως μου θύμισε απίστευτα τα κλασσικά βιντεάκια του Final Fantasy.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα εμενα στο δικο μου συμπαν οι γιαπωνες ειναι above all, οποτε δεν εχει αντικειμενικες αποψεις απο μενα  ;D ;D ;D

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα είναι φως - φανάρι ότι δεν είναι... γιαπωνέζικο! Είδατε πουθενά έστω κι ένα neon light;  Τίποτα πολύχρωμο, κιτς; ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου