Προς το περιεχόμενο

Video δοκιμή BC-3 controller σε Motif ES


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν και δεν ειναι στο στυλ μου αυτη η μουσικη.. το BC-3 που αγορασα με εκανε να παιξω κατι τετοιο..το θεμα ειμαι οτι το βιολι που παιζω ειναι ενα απλο βιολι με λιγο βαθος απλα...οχι VL,oxi SAMPLER αλλα ενας GM ηχος...αρκετα καλη δουλεια κανει το BC-3 αλλα πρεπει να συνηθησω,φαινεται απο τα λαθη μου...πρεπει να συγχρονισω το φυσιμα με δαχτυλα και Pitch.

εδω ειναι το κλιπακι μου:     

 

http://www.youtube.com/watch?v=LkxZ_OfA81o

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιξε ΣΟΥΚΑ μου ΒΑΣΙΛΗ να χορεψουνε οι φιλοι  ;D......ωραιοι αμανεδες...γουσταρω τρελα τετοια παιξιματα...και ωραιος ηχος ;)

 

να κατι τετοι ας πουμε......!!!!!!ταξιμια παντα!!!

 

 

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου δεν εχω την VL...κοιτα απλα μπαινω στο edit του ηχου και στελνω το volume η οτι αλλο θελω να το εχει το breath...

δες την επισυναψη..ειναι απλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια τυπικη ρυθμηση ειναι...δεν ειναι να κανεις πατεντα οπως με αλλα οργανα triton,trinity κτλ.το bc3 ειναι βασικο αξεσουαρ του μοτιφ και απολυτα συμβατο...

αν θες δες σεling αυτο που σου εστειλα www.yamaha.com/yamahavgn/Documents/KeyboardsDMI/Motif_ES-Using_BreathControl.pdf ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου