Προς το περιεχόμενο

Ανοιξε καινουριο μαγαζι roland-boss.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενα εμημερωτικο οπως ειπα γυρισα ολο κεντρο σημερα και χτες και εχει ανοιξει ενα μαγαζι στην ΣΤΟΥΡΝΑΡΗ λιγο πιο πανο απο το ESHOP που εχει πιανα , πληκτρα και ROLAND ,BOSS σχεδον τα παντα σε μεγαλη ποικιλια.

Εχει ανοιξει ουτε 2 βδομαδες μου ειπε ο πωλητης.Εχουν ενωσει πολλα πεταλακια και synths (boss - roland) μιλαμε για ολα τα πεταλια τις BOSS και απο Roland απο GR20 synth μεχρι και ενα που εχει 1000+ευρο τρελο μηχανημα.

Κατσαμε παρα πολυ ωρα και για να πω την αληθεια ο πωλητης δεν ηθελε να φυγουμε μας εδειξε σχεδον οτι ειχε απο μονος του ενω εγω ειχα παει για να δοκιμασω το boss PS-5.Μπραβο στα παιδια εκει και αν περνατε καιμια μερα απο εκει μπητε να δειτε τι εχει.

 

 

ΠΡΟΣΟΧΗ δεν εχω καμια σχεση απο το μαγαζι ουτε εχω αγορασει κατι ουτε σκοπευω να αγορασω αφου μπηκαμε για πλακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο πωλητης δεν ηθελε να φυγουμε μας εδειξε σχεδον οτι ειχε απο μονος του

 

Σε λίγο καιρό από τώρα δεν θα συνεχίζει να το κάνει αυτό........Την έχω ζήσει αυτή την αλλαγή του πορωμένου τυπά που μόλις άνοιξε μαγαζί σε κλασικό έμπορο με την ανάλογη συμπεριφορά..

www.myspace.com/subfireband

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λίγο καιρό από τώρα δεν θα συνεχίζει να το κάνει αυτό........Την έχω ζήσει αυτή την αλλαγή του πορωμένου τυπά που μόλις άνοιξε μαγαζί σε κλασικό έμπορο με την ανάλογη συμπεριφορά..

Καλό θα ήταν να μην προδικάζουμε την πορεία και την εξέλιξη ενός καταστήματος και του προσωπικού του. Δε διαφωνώ ότι έχουμε δει ξανά το έργο που περιγράφεις αλλά ίσως το συγκεκριμένο κατάστημα αποτελέσει την εξαίρεση του κανόνα. Ας μην είμαστε καχύποπτοι εκ προοιμίου, δεν είναι καλή πρακτική όταν αντιμετωπίζουμε κάτι που δεν έχουμε δει καλά-καλά στην πράξη. ;)

 

Υ.Γ. Επίσης, υπάρχει και αυτό.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό θα ήταν να μην προδικάζουμε την πορεία και την εξέλιξη ενός καταστήματος και του προσωπικού του. Δε διαφωνώ ότι έχουμε δει ξανά το έργο που περιγράφεις αλλά ίσως το συγκεκριμένο κατάστημα αποτελέσει την εξαίρεση του κανόνα. Ας μην είμαστε καχύποπτοι εκ προοιμίου, δεν είναι καλή πρακτική όταν αντιμετωπίζουμε κάτι που δεν έχουμε δει καλά-καλά στην πράξη. ;)

 

Υ.Γ. Επίσης, υπάρχει και αυτό.

 

 

Σε αυτο πηγα και με εξηπηρετησε το παιδι με την κιθαρα ωραιος τυπος φανηκε καλο παιδι.

Επισης αμα πχ στο νακα μπαινουν συνεχεια ατομα και ζητανε να δοκιμασουν και δεν παιρνει κανεις βαριεται ο πωλητης να μπαινουμε λιγο και στην θεση των παιδιων εκει απλα μερικες φορες υπαρχουν και ορια διοτι γιαυτο πληρωνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου