Προς το περιεχόμενο

Nervisequin - Demo (Free Full Download)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα παιδια. Μολις κυκλοφορησαμε το νεο μας Demo το οποιο μπορειτε (μαζι με το artwork) να κατεβασετε απο εδω

<a href="http://www.mediafire.com/?zyyu30yzjdl">http://www.mediafire.com/?zyyu30yzjdl</a>

 

Ελπιζω να μην θεωρηθει spam ;D

Παραγωγη studio zournas ;D

 

 

Check it out!! 8)

Gibson Explorer.Telos

www.myspace.com/nervisequin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο φίλε μου το demo!  :D Οι συνθέσεις είναι δουλεμένες κ πολύ όμορφες. Βέβαια το ότι αγαπάτε τους SOAD είναι πασιφανές κ μάλλον θα πρέπε να μειώσετε τις επιρροές (κυρίως στα φωνητικά).

 

Ο τραγουδιστής είναι σωστός αλλά το "ρ" του είναι κάργα ελληνικό κ κάνει μπαμ (ίσως βέβαια να μιμήται τον Tankian δεν ξέρω  :P).

 

Το artwork δεν μου είπε τίποτα για να μαι ειλικρινής. Βάλτε λίγο μεράκι κ σ'αυτό τον τομέα, κρίμα είναι.

 

Γενικά πολυ καλή δουλειά, το "Reserve" είναι κομμάταρα!  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks a lot man :)

 

Διαφωνω για το artwork,γενικα εχουμε ακουσει πολυ καλες γνωμες για αυτο (και εμας μας αρεσει πολυ!)  ???

Οσο για soad οντως τους γουσταρουμε πολυ αλλα αν τους θυμιζουμε σε φασεις δεν γινεται εσκεμμενα αλλα... αυθορμητα  ;) Σε καμια περιπτωση δεν (μιμουμαι) τον τανκιαν. Trust me.

 

Thanks για την ακροαση και τα καλα λογια  ;D

Gibson Explorer.Telos

www.myspace.com/nervisequin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιοι!Προσεγμενα κομματια και ενδιαφερουσα μουσικη.

Δεν ειμαι του ειδους,αλλα θα σας εβλεπα πολυ ευχαριστα live.Και το artwork μια χαρα ,μιας και το συζητατε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα με τετοιο ονομα (nervissblablla) και nickname Rory_G ενω παιζεται heavy (κατι ειπαν για soad) , τι περιμενεις?  ;D 

 

το κατεβαζω & θα το ακουσω - αργοτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σου φιλε Rory.

 

αν και δεν ειναι σχετικο με αυτα που ακουω, μπορω να πω πως στο συνολο του

ειναι ωραιο.

δεν μιλαω καν για τις ιδεες των κομματιων σε επιπεδο συνθεσης, γιατι τις βρισκω παρα παρα πολυ καλες.

αυτο που με χαλασε ηταν η ποιοτητα στις κιθαρες, που μαλλον εγω θα διαλεγα κατι

διαφορετικο και η σταθμη στην φωνη.

παρ ολα αυτα, ηταν καλυτερο απο τα πιο πολλα ντεμο που φτανουν στα χερια μου!

 

το αρτγουορκ μου εδωσε την εντυπωση πως ειναι λιγο φτωχο, αλλα για ντεμακι ειναι μια χαρα!

μου αρεσε ιδιαιτερα η ιδεα με την καρδια πανω στο σιντι!

 

και κλεινοντας, να πω πως και εγω θα σας εβλεπα ευχαριστως λαιβ!

 

αλεξανδρος

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες αργότερα...

Να πω και εγώ μια άλλη άποψη, εξάλλου παντα επικαιρα ειναι τα ντεμο. Ακουγα μουσική στο Pc μου και το έβαλα να δω τι είναι.. όχι απλά με ξύπνησε.. πορώθηκα.

Εκανα google αμέσως ω σαν τον βόγλη και μόλις είδα ότι ειναι ελληνικη μπαντα...τι να πω.

Ευγε παιδιά, κατανοώ ότι αν κάποιος δεν ακουει αυτο το είδος δεν θα τρελαθεί αλλά για το είδος αυτό του ευρηματικού system of a down Υβριδίου το βρίσκω τελειο.

Αψογο το demo, όλα τα κομμάτια.

Άψογες οι κιθάρες, δένουν με την μποτα και το μπάσο άψογα.

Οσο για την φωνή θυμίζει tankian αλλά σίγουρα δεν μοιάζει τοσο για να πω ότι ειναι εσκεμμένο, καμία σχέση. μου άρεσε φοβερά και ειναι ιδιαίτερη.

Γενικώς ΕΥΓΕ.

;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου