Προς το περιεχόμενο

Boss dd-20 vs Nova delay


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά να κάνω μια ερώτηση offtopic: Αν αγοράσω ας πούμε για παράδειγμα αυτό http://www.dv247.com/invt/4667/

από το συγκεκριμένο κατάστημα, πληρώνω μεταφορικά?? Πάνω από πόσα χρήματα δεν πληρώνω?? Γιατί έχει τόση μεγάλη διαφορά από το Thomann στις τιμές?? Μήπως με περιμένει στην γωνία κανα τελωνείο αν φέρω κάτι από εκεί ;D??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλοί μιλάνε για προβλήματα αξιοπιστίας όμως...

 

ναι ε?

πρωτη φορα το ακουω...

δεν εχω καποιο παραπονο απο το dl4 οσο καιρο το εχω

ισα ισα ειμαι πολυ ευχαριστιμενος!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να κάνω μια ερώτηση offtopic: Αν αγοράσω ας πούμε για παράδειγμα αυτό http://www.dv247.com/invt/4667/

από το συγκεκριμένο κατάστημα, πληρώνω μεταφορικά?? Πάνω από πόσα χρήματα δεν πληρώνω?? Γιατί έχει τόση μεγάλη διαφορά από το Thomann στις τιμές?? Μήπως με περιμένει στην γωνία κανα τελωνείο αν φέρω κάτι από εκεί ;D??

 

Ρε αρχηγέ μου έλεος... 2009 έχουμε και ακόμα ρωτάμε αν πληρώνουμε τελωνείο από Αγγλία?  ::)

 

Το dv247 δεν έχει δωρεάν αποστολή (γιατί θα έπρεπε να έχει άραγε?). Πληρώνεις κάπου 16.5 ευρώ σε κάθε παραγγελία (με courrier, έχουν ειδική συμφωνία εννοείται). Δεν ξέρω αν το ανωτέρω ποσό ισχύει για πολύ ογκώδη πακέτα (π.χ., ένα πιάνο), και σίγουρα δεν ισχύει αν μένεις σε ελληνικό νησί, μιας και εκεί θα στο φέρει κατά κανόνα μεταφορική. Αυτό ισχύει για όλα τα online μαγαζιά, εκτός αν αναφέρεται διαφορετικά.

 

Η διαφορά στις τιμές οφείλεται στο ότι, προφανώς, το dv247 ακολουθεί μια πολιτική μεγάλων εκπτώσεων στην τιμή λιανικής, σε συνδιασμό με στοκάρισμα και μεγάλα back orders, αλλά όχι στην ποικιλία ειδών που διατηρεί ο Thomann. Ποντάρει επίσης πολύ στα παιχνίδια της ισοτιμίας με την αγγλική λίρα. Δεν θα ήταν καθόλου παράξενο, αν αυτές οι προσφορές σταματούσαν σε μερικούς μήνες, ή αν και ο Thomann δεν ακολουθούσε μια ανάλογη επιθετική πολιτική.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αρχηγέ μου έλεος... 2009 έχουμε και ακόμα ρωτάμε αν πληρώνουμε τελωνείο από Αγγλία?  Roll Eyes]Ρε αρχηγέ μου έλεος... 2009 έχουμε και ακόμα ρωτάμε αν πληρώνουμε τελωνείο από Αγγλία?

 

Μην βαράς αδερφέ... ;D , απλά αναρωτήθηκα λόγω λίρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην βαράς αδερφέ... ;D , απλά αναρωτήθηκα λόγω λίρας.

 

No prob...  ;) απλά έχουν συζητηθεί άπειρες φορές αυτά.  ;)

 

 

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως σας φαινεται το Memory Man with Hazarai? Εχει τελειους ηχους κ οταν εμαθα οτι μπορεις να αποθηκευσεις presets ψηθηκα ακομα πιο πολυ.

fuck you you fucking fuck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου