Προς το περιεχόμενο

Αγορα Κorg Triton απο Ιαπωνια!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχεις κάνει 2 λάθη

1)Έστειλες με έμβασμα την πληρωμή

2)Πέρασαν δύο μήνες και το ebay δίνει περιθώριο για καταγγελία μόνο 60 μέρες,μετά..... :'(

Υπόψιν ακόμα και με paypal να πλήρωνες δεν είναι σίγουρο να έπαιρνες τα χρήματά σου πίσω γιατί το paypal καλύπτει αγορές μόνο εντός USA και πάλι μέχρι ενός ορίου. Για  αγορές από το εξωτερικό(αγοραστής από ελλάδα πχ) έστω και αν αγοράσεις από αμερικανό πωλητή το paypal σε καλύπτει μόνο 100δολλάρια. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ειλικρινα δεν εχω προθεση να σε στενοχωρησω και αλλο,ειδη τραβας πολλα με τον ιαπωνα αλλα μια ποιο προσεκτικη ματια οπως βλεπεις θα σε εβγαζε απο πολυ κοπο και  στρεσαρισμα,προσεχε επησις αυτο που σου προτεινε μηπως ειναι παγιδα για να αργοπορησει και αλλο,ρωτα τον ποτε μπορει να στειλει το extreme,και φυσικα αν το εχει αμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο τοσες δικαιολογιες και εμενα speedlight μου περασε απο το μυαλο.Ευχομαι να ξεμπλεξω οσο γινεται πιο γρηγορα μ`αυτον.

Αυτες οι δυο προσφορες ειναι παρα πολυ καλες,ειδικα εκεινη για το extreme.

Και παλυ σ`ευχαριστω πολυ και πολυ πιθανο να καταληξω σ`αυτην.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας παιδια!

Εχω νεα απο τον Ιαπωνεζο.Μου εστειλε μια καρτα EXB MOSS και μου ειπε οτι θα μου βρει ενα Korg Triton Extreme 61 πληκτρα και θα μου πει ποσο κανει ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την πατησες γερα...

δε μου λες...απ'οτι καταλαβα θα πληρωσεις την διαφορα που θα εχει με την moss που εστειλε...?

αστα να πανε...πανε τα λεφτακια σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτος ειναι για ξυλο ρε παιδες λοιπον το θεμα ειναι πολυ ενδιαφερον κρατα μας ενημερους με τις εξελιξεις....παντως ελπιζω στο τελος να μη βγεις χαμενος φιλε μου...

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω στο τελος ολα να πανε καλα,δηλ.θελω να ελπιζω.

Μου υποσχεθηκε οτι σημερα θα μου εχει καλα νεα,αλλα ακομα περιμενω.Δεν ξερω ρε παιδια,αλλα τα νευρα μου εχουν γινει κροσια.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου