Προς το περιεχόμενο

γνωριζει κανεις τι ειναι αυτα τα facelifts..??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.musicstore.com/en_EN/GRD/Rockano-Guitar-Facelift-Facelift-Target-T-Style-Gitarren-Overlay/art-GIT0013651-000

 

γνωριζει κανεις τι ειναι και πως χρισιμοποιουνται.?

εχει κανεις ..να μας πει αν αξιζει.? ;D

Rock..Dust..Light..Star

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.guitarfacelift.com/products.htm

Έχει και ο Thomann. Eίναι αυτοκόλλητα βινυλίου με (ίσως) το μόνο πλεονέκτημα την ασθενή κόλλα (για να μπορείς να το ξαναβγάλεις χωρίς να καταστρέψεις το όργανο).

Βεβαίως, και στην Ελλάδα μπορείς να φτιάξεις τα δικά σου σχέδια (και καλύτερα από του τύπου). Χρειάζεσαι έναν που ειδικεύεται σε outdoor εφαρμογές και να τυπώνει πάνω σε βινύλιο και πρέπει επίσης να έχει κοπτικό plotter για να κόψεις το περίγραμαμ.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

jmone thx για τα videos

απλως ρωταω αν εχει κανεις..για να μας πει..το ποσο ασθεκτικα ειναι ..δλδ αν το εχεις πανω παντα στην κιθαρα...υπαρχει περιπτωση να ξεκολησει καποια στιγμη..? ;D

Rock..Dust..Light..Star

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι ξεκολλάνε, αλλά αυτό που με χαλάει είναι ότι χάνεις την αίσθηση του βερνικιού (νίτρο-πολυουρεθάνη, γυαλάδα...). Δεν τα έχω δεί από κοντά αλλά έχω δεί πανπολλα βινύλια. Έχω την αίσθηση ότι από κοντά, τέτοια κατασκευάσματα "φτηναίνουν" το όργανο.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου