Προς το περιεχόμενο

STSanders: the big guitarists' parody!


if_it_is

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ γέλασα πολύ! ελπίζω κι εσείς! :D :D :D :D

 

http://www.stsanders.com/

 

Τα καλύτερα κατά την γνώμη μου είναι του Malmsteen και του Anssi Kela!! :D :D :D :D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα με διαφορα μου αρεσε περισσοτερο αυτο του Clapton, για δυο λογους:

 

1) To απλα "επικο"  :P bend εκει στην αρχη, που φτιαχνει τη διαθεση!

 

2) Ουσιαστικα παιρνει τη φρασεολογια του Clapton και την σκουπιδωνει, ενα πραμα!

 

Παντως καιρο εχω να γελασω τοσο πολυ, η αληθεια ειναι!

Gibson Les Paul, Vox AC30, και ξερο ψωμι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αυτό του Malmsteen είναι υπερπαραγωγή όχι αστεία  ;D ;D Μαζί με του Clapton μου φάνηκαν τα καλύτερα

 

Πάντως πρέπει να είναι κανονικά πολύ καλός παίκτης ο τύπος που τα έφτιαξε... Είναι τόσο πειστικός, νομίζω ότι αν κάποιος δεν ξέρει (ούτε κιθάρα ούτε τους συγκεκριμένους κιθαρίστες) χαλαρά μπορεί να τα περάσει για αληθινά...

 

edit: Στο Malmsteen όλα τα λεφτά στην αρχή, που κάνει και τη φωνή του και μετά που ξεφυσάει  ;D ;D το ξαναβλέπω κι έχω λιώσει στο γέλιο  :D + βέβαια το θέμα του Indiana Jones  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω φίλο τραγουδιστή, ο οποίος δεν ξέρει κιθάρα, και μου 'λεγε, σε κάποια φάση: Είδα, δικέ μου στο youtube, (νομίζω τον SRV μου είπε), να βγαίνει στη σκηνή και να μη σταυρώνει νότα! Μέχρι κι εγώ, μου λέει, που δεν ξέρω κιθάρα, καλύτερα θα έπαιζα! ;D

 

Προφανώς είχε δει κάποιο parody...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toυ malmsteen ειχε πολυ πλακα...υπερπαραγωγη. Επισης τα σχολια σε αυτο το των metallika πολυ ωραια... ;D

 

Και το αλλο με τον darth vader, ασχετο μεν, καμμενο δε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν ξαναμπεί εδώ και αρκετό καιρό στο φόρουμ... το αγαπημενο μου είναι αυτό του Vai, του Angus και των Maiden. Πρέπει επίσης, αν θυμάμαι καλά, να είχαμε πει και την ιστορία ότι ορισμένα από τα βίντεο είχαν κατεβεί από το YouTube επειδή πολλοί θιγόμενοι (αν ΕΙΝΑΙ δυνατόν να πάσχουν από τέτοια ηλίθια έλλειψη χιούμορ) είχαν ζητήσει την απόσυρσή τους, κάτι που οδήγησε τελικά και στο ban του τύπου από το YouTube.

 

Πρώτος από αυτούς ήταν ο Malmsteen, o oποίος έχει στο παρελθόν κυνηγήσει κι άλλους που τον παρωδούσαν ανελέητα. Ο καλύτερος και πιο "ξηγημένος" όλων ήταν ο Vai, ο οποίος είχε δηλώσει σε κάποιο κιθαροπεριοδικό ότι είχε τρελαθεί στο γέλιο και ότι πίστευε ότι το βίντεο ήταν πραγματικά απολαυστικό.

 

Ο τύπος είναι ένας Φινλανδός νομίζω, και έχει εμφανιστεί (πάλι δεν θυμάμαι καλά, έχω και πονοκέφαλο από τις ΠΑΝΗΛΙΘΙΕΣ εντάσεις της πρόβας) και σε τηλεοπτικά σόου με λάιβ εκτέλεση της παρωδίας...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τύπος είναι ένας Φινλανδός νομίζω, και έχει εμφανιστεί (πάλι δεν θυμάμαι καλά, έχω και πονοκέφαλο από τις ΠΑΝΗΛΙΘΙΕΣ εντάσεις της πρόβας) και σε τηλεοπτικά σόου με λάιβ εκτέλεση της παρωδίας...

Santeri Ojala λέγεται. Έχει δώσει και συνέντευξη στο GP 01/2008. Αφασία. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου