Προς το περιεχόμενο

Κάτι καλό έρχεται....(G.A.S. addict)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κλασσική περίπτωση post που παει να εκτροχιαστεί.

Εγώ απλά ρώτησα προτάσεις για σύνδεση.

'Ολα τα άλλα είναι συζητήσεις για καφέ.

Φιλούμπες!!

 

Starvilian: είμαι καραμπουζουκλής ;)

Αν είχες προσέξει καλά τον τίτλο του post δεν θα χες πολλές απορίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναρωτιεμαι γιατι κανουμε το λαθος και αναφερομαστε σε αλλα μηχανηματα...Θεος φυλαξει!!! αφου ανακαλυψαμε την tonelab να καψουμε ολα τα υπολοιπα. τα μισα ειναι αχρηστα και τα αλλα μισα 8ελουν προγραμματισμο/ειναι δυσχρηστα/ακριβα/δεν ξερω τι αλλο... σιγουρα ο ηχος ειναι στα χερια του παιχτη κατα 99% αλλα ημαρτον...ειναι δυνατον να συγκρινουμε ακομα και το oy oy oy του 2290 με τα delay της tonelab (ακομα και το g force υστερει μπροστα του)?  δεν τιθεται μετρο συγκρισης... η tonelab ηταν ειναι και θα ειναι ενα φτηνο τιμιο μηχανημα που κανει πολυ καλα αρκετα πραγματα ΑΛΛΑ δεν ειναι πανακεια...και δυστυχως δεν μπορει να συγκριθει με μηχανηματα της ταξης του 2290 (και οχι μονο). ικανοποιει παρα πολλους χρηστες (και ημουνα και εγω ενας απο αυτους για μεγαλο διαστημα) αλλα υπαρχουν και καποιοι αλλοι που ΜΠΟΡΕΙ να ακουνε και κατιτις παραπανω η να ψαχνουν να ακουσουν αυτο το κατιτις παραπανω... μην σπρωχνετε λοιπον καθε θεμα που ανοιγει καποιος στο αν η tonelab κανει κατι καλυτερα η χειροτερα. καλυτερα να μοιραστειτε τη χαρα του, η να τον βοηθησετε αν εχει καποια απορια, η καντε ενα thread "αγαπω την tonelab μου που ειναι καλυτερη απο ολα γιατι...(προσθεστε οτι νομιζετε εδω)"... ειναι ενας χωρος ανταλλαγης αποψεων,γνωμης, πληροφοριων και οχι εκθειασμου της tl...

 

αυτα απο εμενα... μπορειτε να πεσετε να με φατε τωρα...

 

Συγνωμη nuno για το spam...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καταλαβαίνω Μάκη μου..... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Guys thanks για το feedback, περισσότερα νεα από βδομάδα.

Brain με πιάνεις απόλυτα, απλά βαριέμαι να μπαίνω στη διαδικασία ώρες ώρες  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το τι ακουει ο καθενας και τι του καθεται στο αυτι ειναι απολυτα σεβαστο και αποδεκτο δεν δρομολογει ομως κανενα κανονα. αν κανει σε καποιον κατι. καλα κανει και να το χαρει το δυνατο περισσοτερο....και ολες οι γνωμες ειναι σεβαστες και με την ιδια βαρυτητα απο οπου και να προερχονται... απο εκει και περα  ο καθενας ας κανει τις κρισεις του αλλα να αφησει και καποιους αλλους να τα πουνε για αυτα που τους αρεσουν (για δικους τους λογους)...

 

αυτα και δεν θα απαντησω σε κατι αλλο... οποιος καταλαβε καταλαβε τι εννοω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι, στην ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ περιπτωση ξερω κατι παραπανω (καθοτι το παληκαρι ειναι φιλος) και το μονο που εγραψα για την TL ηταν μια αραδα και δεν κατακεραυνωσα τιποτε αλλο αλλα τεσπα.

Ο καθενας κανει οτι θελει με τα μάνια (money) του

 

 

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου