Προς το περιεχόμενο

βοηθεια με millenium HD100 e-drums κ laptop


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλησπερα κ καλως σας βρηκα. ειμαι καινουργιο μελος κ πριν δυο μερες πηρα τα πρωτα μου e-drums.θα ηθελα να μου λυσετε εαν ξερετε καποια προβληματακια που εχω σε σχεση με συνδεσμολογια με το laptop.

1) μπορω με καποιο προγραμμα να κανω το pc να αναγνωριζει τα drums ωστε να μπορω να κανω practice πανω σε καποια τραγουδακια.

2)εαν υπαρχει καποια καρτα ηχου εξωτερικη φτηνη με midi εισοδο γιατι σκεφτηκα οτι εαν εννοσω τα drums με την καρτα μεσο usb to midi converter θα δουλεψει.ετσι πιστευω τουλαχιστον!!!

 

σορυ για το πρηκσιμο αλλα εχω κολισει εδω κ 2 μερες κ δεν ξερω τι να κανω.ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mporeis na pareis to ezdrummer to opoio einai vst instrument kai xreiazetai ena host programma opvs to cubase.mporeis upotheto na ta sundeseis sto laptop meso usb alla tha exeis kathisterhsh ston hxo ,opote kalo tha htane na pareis mia karta hxou p.x m-audio fast track pro ,presonus k.t.l

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου