Προς το περιεχόμενο

Schecter με Seymour D. Blackouts;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενα ακομα ποστ για κι8αρα

8α μπω στο 8εμα γρηγορα

σκεφτομαι να αγορασω απο τν 8ωμα η απο α8ηνα μια schecter

http://www.thomann.de/gr/schecter_diamond_c_1_blackjack_atx_fr_b.htm

και 8ελω reviews μονο απο οσους εχουν εμπειρια

τωρα μν αρχισετε να μ λετε ''παρε τν hellraiser,παρε gibson'' κ λοιπα....

οι μονες αμφιβολιες π εχω ειναι για τς seymour duncan blackouts τους οποιους φοραει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μόνο οι μαγνήτες δεν θα έπρεπε να σε προβληματίζουν....

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω δεν θα πω φιλε...Δεν μας ειπες τι ηχο παιζεις(να υποθεσω metal) ;)

Χτυπα την με κλειστα ματια...Εχω καποια εμπειρια πανω σε schecter.Πολυ αξιοπιστες κιθαρες και για τα χρηματα που διαθετεις πιστευω ειναι το καλυτερο που μπορεις να εχεις ;) Οσο για τους μαγνητες μην σε ανησυχει αυτο καθως αν δεν σου αρεσουν...(κατι που δεν νομιζω) μπορεις στο μελλον να τους αλλαξεις...Αυτα απο εμενα,καλη αγορα και καλοπαιχτη \m/ stay heavy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω κατι επειδη κι εγω θελω να παρω μια 7χορδη  schecter αλλα η telesound δεν εχει τπτ διαθεσιμο δεν ξερω κι εγω τι να κανω blackjack me blackouts,hellraiser,loomis??? Επισης για καποιο λογο ειναι πιο φτινη απο την hellraiser και δεν ξερω γιατι.Και επισης δεν ξερω τι παιζει με το μπρατσο αμα θα με βολεψει καθολου γιατι λενε οτι εχει παχυ μπρατσο.Παντως αμα την παρεις συντομα κανε ενα ωραιο review να μας πεις τι γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ

τ σαββατο 8α παω α8ηνα για να δω αν τν εχει κανεις

ξερει κανεις μαγαζια που 8α επρεπε να παω συγκεκριμενα κ που 8α τν εχουν??

και οσο για το review 8α κανω upload videακια στο youtube για να τα βλεπουν ολοι και 8α κανω και  post εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ

τ σαββατο 8α παω α8ηνα για να δω αν τν εχει κανεις

ξερει κανεις μαγαζια που 8α επρεπε να παω συγκεκριμενα κ που 8α τν εχουν??

και οσο για το review 8α κανω upload videακια στο youtube για να τα βλεπουν ολοι και 8α κανω και  post εδω

 

ΧΑΧΑ καλο αν υπηρχε πουθενα στην ελλαδα θα την ειχα παρει εδω και μηνες.Να φανταστεις οτι ο εισαγωγεας δεν ξερει οτι υπαρχει καν τετοιο μοντελο.Νομιζα οτι θα πηγαινες για blindbuy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα εχω τσαντιστει απιστευτα δλδ ΕΛΕΟΣ.Ειχα παει στην telesound για την hellraiser7 και μου ειχαν πει θα ερθουν αρχες του μηνως και ειχα πει αν θελουν προκαταβολη και ειχαν πει οχι και ειχα αφησει στοιχεια και τηλεφωνο και πηρα πριν λιγο να ρωτησω αν ηρθαν και μου ειπαν οτι ηρθαν και τις πουλησαν ολες τσακ-μπαμ.Δλδ με εγραψαν κανονικοτατα τωρα εγω φταιω να την παρω απο thomann?Παντως αμα καποιος απο το noiz την πηρε ας μας πει ποσο την πηρε  για να ξερω αν εχει την ιδια τιμη ελλαδα με thomann γιατι αμα ειναι η ιδια κανω την παραγγελια τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως δεν πηρα καμια απο αυτες..αλλα απλα θελω αν σ πω οτι πηγα σε ενα μαγαζι στο Βολο που ειναι αντιπροσωπος τησ Schecter εδω και δοκιμασα διαφορες(Omen 6 extr,blackjack atx,hellraiser c-7) και οταν ρωτησα τιμη μου ειπε τιμες πιο φτηνες απο Τhomann... :o :o :o :o..το θυμαμαι πχ στην οmen μου ειπε 360 και thomann την 400...στις αλλες δε θυμαμαι τιμη γτ δεν με πολυ ενδιεφεραν απλα τισ δοκιμασα( ::))..παντως δεν ειναι μεγαλη η διαφορα αλλα μου εκανε τρομερη εντυπωση που τις εχει εστω και 30 Ε πιο φτηνες..γτ πχ σε ενα αλλο μαγαζι μου ειπα 870 Ε για epi les paul std sunburst. :o :o :o :o δλδ ελεος και το Τhomann την εχει στην μιση τιμη...

Στον κοσμο δεν υπαρχουν εξαιρεσεις(LP,strat... :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι φυσικα....!!!

Αμα ξερεις απο οδους ειναι Ι.Καρταλη με 28ης(ακριβως απο κατω απο αυτην) το μαγαζι το εχεις ενας μαστορας που φτιαχνει μπουζουκια(αν δεν κανω λαθος..)

 

Αλλιως αν χρειαζεσαι διαφορετικη προσεγγιση...πιο κατυθυντικη χωρις οδους πεσ μ

Στον κοσμο δεν υπαρχουν εξαιρεσεις(LP,strat... :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου