Προς το περιεχόμενο

gibson les paul standard faded 50's neck


Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαιρετώ όλη την παρέα του noiz!!  :)  αν και έψαξα αρκετά δεν βρήκα το παρακάτω μοντέλο τις gibson(les paul standard faded 50's neck)  πουθενά μήπως γνωρίζετε αν κυκλοφορεί ακόμα και ποσο κοστίζει?

 

ευχαριστώ προκαταβολικά!! :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κρίμα ρε γαμώτο και μπορώ να πω ότι την είχα ερωτευτεί την συγκεκριμένη.  ;D οποτε μετά η μονη λύση είναι αυτή:http://www.thomann.de/gr/gibson_les_paul_stand_trad_pro_hcs.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το φοβάσαι καθόλου. Υπάρχει στο νοιζ ένα θέμα με τίτλο ο 10 λόγος του σωστού ebayερ όπου εκεί σου λέει ακριβώς τι πρέπει να προσέξεις...επίσης υπάρχει άλλο ένα θέμα που είναι και στικι που λέει πως φέρνουμε κιθάρα από αμερική. Αν εφαρμόσεις αυτα που λένε τα 2 θέματα δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το φοβάσαι καθόλου. Υπάρχει στο νοιζ ένα θέμα με τίτλο ο 10 λόγος του σωστού ebayερ όπου εκεί σου λέει ακριβώς τι πρέπει να προσέξεις...επίσης υπάρχει άλλο ένα θέμα που είναι και στικι που λέει πως φέρνουμε κιθάρα από αμερική. Αν εφαρμόσεις αυτα που λένε τα 2 θέματα δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα...

 

να σου πω την αλήθεια μπήκα και έριξα μια ματια και είδα ότι έχει πολλές ευκαιρίες  :D , όμως πως θα ξέρω αν είναι σίγουρα original και δεν  μoυ πασάρουν καμια μαϊμού? :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όμως πως θα ξέρω αν είναι σίγουρα original και δεν  μoυ πασάρουν καμια μαϊμού? :-\

Θα την πάρεις από μαγαζί και όχι από ιδιώτη

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα την πάρεις από μαγαζί και όχι από ιδιώτη

 

έχετε να παραθέσετε κανένα link γιατί κακά τα ψέματα με έχετε βάλει στον πειρασμό για την 1 μου αγορά στο ebay  :D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχετε να παραθέσετε κανένα link γιατί κακά τα ψέματα με έχετε βάλει στον πειρασμό για την 1 μου αγορά στο ebay  :D ;D ;D

Ebay...εάν εννοείς Αμερική, δεν είναι σίγουρο ότι κερδίζεις αρκετά ώστε να το ρισκάρεις. Δηλ εκτός από την τιμή που βλέπεις, πρέπει να προσθέσεις (σίγουρο) τελωνείο...εάν είναι ακριβή η κιθάρα κάποια ασφάλεια στα μεταφορικά κλπ. κλπ...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου