Προς το περιεχόμενο

Ποια να παρω?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εμενα ρε παιδια αυτη μου μοιαζει με κατσαριδα και οχι με κιθαρα.. :D

ειμαι λιγο παλαιων αρχων και οπαδος της παραδοσης τι να κανουμε...

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και ομως εγω μονο που την βλεπω...λειωνω,σκεπτομενος τον ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ηχο που θα βγαζει λογω της μεγαλοφυιους κατασκευης της (archtop&με floating&bridge & neck πανω απο το σκαφος!φοβερος ο μαστορας).

Στα archtop τελικα φαινεται&ο μεγαλος κατασκευαστης μια και εκει μπορει να κανει ΟΤΙ θελει!

&

Παντως οπως την κοβω κατω απο 15.000 ευρω αποκλειτεται να κανει....&

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

george,

οταν λες παχυ μπρατσο εννοεις σαν ροπαλο του baseball?? em.icon.bigsmile.png

η music man δεν εχει καμια σχεση με ibanez στο θεμα τοy μπρατσου και επισης ειναι απο της πιο ευελικτες high gain κιθαρες (βλεπε piezo)

κοιτα και καμια esp standard series αν θες να πας πιο πολυ στο metal ηχο (βλεπε emg 81)

http://www.espguitars.com/guitars_standard.htm

Ε = mc^2 = Fb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως οπως την κοβω κατω απο 15.000 ευρω αποκλειτεται να κανει....&

αν δεν λέγετε μαλάκας ο μικρομεσαίος (οικονομικά) που θα αγοράσει αυτην την κιθαρα αντί 15000 Ευρώ, τότε ο όρος "μαλακία" είναι μάλλον μύθος και δεν ισχύει.. :D :D

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να φλιπάρει λίγο περισσότερο ο whitenoise:

 

http://www.pagelli.com/e/5preise/preise_fr.html

 

:) :) :) :) :)

 

Πάντως, όντως δεν λέει τίποτε για έλληνες μικρομεσαίους - ίσως πρέπει να το δουλέψουν λίγο παραπάνω το τμήμα marketing, πως διόλο τους ξέφυγε αυτό το κοινό; ¶λλωστε είναι ένα κοινό γνωστό για την γεναιοδωρία του, τα ώριμα καταναλωτικά του κριτήρια και για το ότι εκτιμά και ανταμοίβει την ποιότητα. Εγώ λέω να του ζητήσουμε να μας δώσει την αντιπροσωπεία για την Ελλάδα, να τον καταστρέψουμε τον αλήτη, σαμποτάροντας το προϊόν.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να φλιπάρει λίγο περισσότερο ο whitenoise:

 

http://www.pagelli.com/e/5preise/preise_fr.html

 

:) :) :) :) :)

 

Πάντως' date=' όντως δεν λέει τίποτε για έλληνες μικρομεσαίους - ίσως πρέπει να το δουλέψουν λίγο παραπάνω το τμήμα marketing, πως διόλο τους ξέφυγε αυτό το κοινό; ¶λλωστε είναι ένα κοινό γνωστό για την γεναιοδωρία του, τα ώριμα καταναλωτικά του κριτήρια και για το ότι εκτιμά και ανταμοίβει την ποιότητα. Εγώ λέω να του ζητήσουμε να μας δώσει την αντιπροσωπεία για την Ελλάδα, να τον καταστρέψουμε τον αλήτη, σαμποτάροντας το προϊόν.[/quote']

χμμ..μας την λες λιγο αλλα εχε χαρη που σου εχουμε αδυναμια.. :wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε, και εγώ έλληνας μικρομεσαίος είμαι, μην με παρεξηγείς. Απλά ήθελα να πω ότι ο καημένος ο πατζέλης τις φτιάχνει για άλλο - πιο ευκατάστατο - κοινό. Εμάς μας φαίνονται ακριβές γιατί είμαστε ψιλομιζεροι οικονόμικά. Αν τα οικονομικά μας ήταν καλύτερα, μπορεί να τις κατακρίναμε λιγότερο. Επειδή το ξέρω ότι σου τη βιδώνουν τα πανάκριβα πράγματα, γι' αυτό έγραψα το όνομά σου. :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα να επιστησω την προσοχη σας οτι 15000 ειναι ΑΠΟΛΥΤΩΣ λογικα για ενα archtop,αν χρειαζεσαι archtop ΤΟΣΟ πρεπει να πληρωσεις γιατι ΤΟΣΟ κανουν αυτα τα οργανα (απο οποιονδηποτε κατασκευαστη),το ιδο πραγμα "αντιμετωπιζουν" και οι......... βιολιτζιδες :lol: αν θελουν ενα βιολι της προκοπης ΠΡΕΠΕΙ να πληρωσουν πολλα,δυστυχως φθηνα χειροποιητα archtops ΔΕΝ υπάρχουν :wink:

(ακομα και καποια κινεζικα που προσφατα εχουν κυκλοφορησει κανουν γυρω στα 3-5 χιλιαρικα....)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε' date=' και εγώ έλληνας μικρομεσαίος είμαι, μην με παρεξηγείς. Απλά ήθελα να πω ότι ο καημένος ο πατζέλης τις φτιάχνει για άλλο - πιο ευκατάστατο - κοινό. Εμάς μας φαίνονται ακριβές γιατί είμαστε ψιλομιζεροι οικονόμικά. Αν τα οικονομικά μας ήταν καλύτερα, μπορεί να τις κατακρίναμε λιγότερο. Επειδή το ξέρω ότι σου τη βιδώνουν τα πανάκριβα πράγματα, γι' αυτό έγραψα το όνομά σου. :) :)[/quote']

μωρε την ποιοτητα την εκτιμουμε και σιγουρα οτι πληρωνεις παιρνεις αλλα οχι και τετοια ποσα,ελεος!!!

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου