Προς το περιεχόμενο

Ride the sky


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρόνια πολλά σ' όλους. Μετά από ολιγοήμερες διακοπές επέστρεψα και διαπίστωσα ότι μάλλον είμαι noizholic (αν και δεν έχω τον τίτλο). Και επειδή άκουσα κάποια από τα παλιά ηχογραφημένα μας μου άρεσε αυτό.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lucifer's friend ρε θηριο?

 

Παιζει να ειμαστε απο τους ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΥΣ εδω μεσα που ξερουμε την μπαντα (και το κομματι).

Καλη εκτελεση αν και μου λειπουν τα insane backing vocals. Δυσκολο ομως εκτελεστικα κομματι οποτε thumbs UP (and more).

John Lawton, απο τους ΠΟΛΥ αγαπημενους μου τραγουδιστες. ΤΕΡΑΣΤΙΑ φωνη

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lucifer's friend ρε θηριο?

 

Παιζει να ειμαστε απο τους ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΥΣ εδω μεσα που ξερουμε την μπαντα (και το κομματι).

Καλη εκτελεση αν και μου λειπουν τα insane backing vocals. Δυσκολο ομως εκτελεστικα κομματι οποτε thumbs UP (and more).

John Lawton, απο τους ΠΟΛΥ αγαπημενους μου τραγουδιστες. ΤΕΡΑΣΤΙΑ φωνη

Eίσαι γνώστης, μπράβο. Αν θυμάμαι καλά το κομμάτι το έχουμε κατεβάσει σε D γιατί δεν έβγαινε από τον κανονικό τόνο, όσον αφορά τα b/vox ποιός θα τα έκανε? Έχω καταστρέψει κάτι ωραίες εκτελέσεις όταν άνοιξα το στοματάκι μου!

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ροκιες οι λεγομενες  ;D

 

ΥΓ. νεστορα δε ξεχασα, απλα εμπλεξα με κατι εντατικες προβες για δουλεια και τρεχω.

θα τα πουμε οταν ισιωσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nestora (και λοιποι, δυστυχως με τους υπολοιπους δεν μιλαμε εδω μεσα) μονο και μονο για την επιλογη σας ειστε +10000.

Και η εκτελεση ειναι μια χαρα, δεδομενου και του οτι δεν εχετε backing vox και hammond.

Απλα για τα backing vox το ανεφερα γιατι ειναι αυτο που γουσταρω να κανω πιο πολυ, κι ας με βαζουν συνεχεια να τραγουδαω lead

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nestora (και λοιποι, δυστυχως με τους υπολοιπους δεν μιλαμε εδω μεσα) μονο και μονο για την επιλογη σας ειστε +10000.

Και η εκτελεση ειναι μια χαρα, δεδομενου και του οτι δεν εχετε backing vox και hammond.

Απλα για τα backing vox το ανεφερα γιατι ειναι αυτο που γουσταρω να κανω πιο πολυ, κι ας με βαζουν συνεχεια να τραγουδαω lead

Έχουμε ηχογραφημένα πάρα πολλά άγνωστα αριστουργήματα, που αν τα ανεβάσω θα πάνε άπατα γιατί δεν θα τα ξέρει κανένας και δεν θα ενδειαφέρεται κανείς να τα κλικάρει.

Όσον αφορά τα δεύτερα φωνητικά είναι μια από τις αδυναμίες μου, και πραγματικά λυπάμαι που δεν μπορώ να συνεισφέρω.

(Μέσα στη δισκοθήκη μου έχουν ξεχωριστή θέση συγκροτήματα με φοβερά φωνητικά π,χ Beach Boys).

Mην κυττάς που ανεβάζω μονο χαρντροκιές - μόνο αυτά παίζονται- ξέρεις πολλούς να παιζουν κομμάτια φωνητικών γκρούπ και να είναι τουλάχιστον πειστικοί ?.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mου αρεσε και αυτο  :)

 

Δυστυχως θα το χασω το live στο lazy.

Aμαν με αυτες τις Παρασκευες, ολα τα καλα τα χανω.

Live, μπυροποσιες, noiz open days κλπ  >:(

 

Yπαρχουν κι αλλες μερες ρε παιδια

Γ**ω τη δουλεια μου  :-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mου αρεσε και αυτο  :)

 

Δυστυχως θα το χασω το live στο lazy.

Aμαν με αυτες τις Παρασκευες, ολα τα καλα τα χανω.

Live, μπυροποσιες, noiz open days κλπ  >:(

 

Yπαρχουν κι αλλες μερες ρε παιδια

Γ**ω τη δουλεια μου  :-X

Για τους κάπως μεγαλύτερους σαν και μας δεν υπάρχουν άλλες μέρες πλην Π.Σ. Μας σκέφτεσαι να φεύγουμε από το μαγαζί στις 4-4,30 και στις 7 να πάμε για δουλειά!. Αυτό το έκανα μέχρι τα 32 μου, από κει και ύστερα δεν τραβάει η μηχανή. Σ' ευχαριστώ πάντως.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους κάπως μεγαλύτερους σαν και μας δεν υπάρχουν άλλες μέρες πλην Π.Σ. Μας σκέφτεσαι να φεύγουμε από το μαγαζί στις 4-4,30 και στις 7 να πάμε για δουλειά!. Αυτό το έκανα μέχρι τα 32 μου, από κει και ύστερα δεν τραβάει η μηχανή. Σ' ευχαριστώ πάντως.

 

Aν παιξετε καποιο Σαββατο θα ενημερωσεις, ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου