Προς το περιεχόμενο

λαμπατος για ολες τις χρησεις!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

το θεμα ειναι οτι μενω επαρχεια και υπαρχει ενας νακας στα 35 χμ. αλλα δεν νομιζω να εχει τον laney ...

τεσπα μπορει να παω να δω αλλα δεν νομιζω

να πας ρε φίλε..ενισχυτή αγοράζεις, πώς θα γίνει?

εγώ έκανα 160 χιλιόμετρα για να ακούσω έναν twin reverb του 70'..δεν γίνεται αλλιώς..γουρούνι στο σακί θα πάρεις?

όσον αφορά τον blues junior..ωραίο ενισχυτάκι, αλλά σπάει μετά το 4-5 (αναλόγως και των μαγνητών βέβαια)..σε μια μπάντα δεν είμαι σίγουρος ότι θα καταφέρεις να έχεις καθαρά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

φιλε καλυτερα συγκεντρωσε τους ενισχυτες που σε ενδιαφερουν και ασε τα πεταλακια για καποιο αλλο θεμα η αποφασισε για ενισχυτη και μετα μιλας για εφφε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πας ρε φίλε..ενισχυτή αγοράζεις, πώς θα γίνει?

εγώ έκανα 160 χιλιόμετρα για να ακούσω έναν twin reverb του 70'..δεν γίνεται αλλιώς..γουρούνι στο σακί θα πάρεις?

όσον αφορά τον blues junior..ωραίο ενισχυτάκι, αλλά σπάει μετά το 4-5 (αναλόγως και των μαγνητών βέβαια)..σε μια μπάντα δεν είμαι σίγουρος ότι θα καταφέρεις να έχεις καθαρά..

 

το θεμα ειναι οτι τελευταια φορα που πηγα ειχε ελαχιστους ενισχυτες :( οποτε κατα πασα πιθανοτητα να κανω τσαμπα δρομο  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το φτωχο πλυν τιμιο σετακι μου εχει ως εξης....

 

blues junior-msd telegun-jam chorus-dunlop crybaby-ibanez tube screamer-boss dd7

 

για την δουλεια που τα θελω, στα οποια πεφτει στο 80% αυτων που προδιαγραφεις

 

Αλλα πρεπει να ακουσεις και εσυ ενισχυτες πριν καταληξεις....προσωπικα περασα σε μαγαζι 4 ωρες εχοντας την κιθαρα μου και 4 ενισχυτες μπροστα μου μεχρι να αποφασω τι θα παρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου