Προς το περιεχόμενο

Οι μικρες μου Τσεχες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παλαιοτερα ειχα επικοινωνησει με Bach για μια tele αλα nashville που ειχαν και που ηθελα ελαφρως καστομαρισμενη και απαντησαν αμεσα, μου κανανε και τη δουλεια που ηθελα και η τιμη εμενε παλι σε γελοια επιπεδα. Τελικα δυστυχως εκατσε κατι αλλο και δεν προχωρησε το πραμα, αλλα ποτε δεν ειναι αργα...

 

 

Α και μεγεια evris. Παντοφλα δεν εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 110
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε evris εδω σηκωνεις θυελλες! Για πες, πως παιζουν οι δυο κιθαριτσες? Την ταστιερα πως την νιωθεις? Τα ξυλα ειναι 'ζωντανα'? Ηλεκτρικα κτλ δεν χρειαζεται να αναφερεις - πανε για αλλαγη κατευθειαν. Αν ειναι καλη η βαση (ξυλα, ταστιερα και κατασκευη ειδικα στις εξπλορερ) ολα τα αλλα φτιαχνονται!

 

ΥΓ. Πληρωσες τελωνειο? Η Τσεχια αν δεν κανω λαθος μπηκε πριν καποια χρονια στην ΕΕ?  ??? (Τουλαχιστον οταν ειχα παει 2004 μας λεγαν οτι ειναι στη φαση που μπαινει)

 

Οχι τελωνειο. Οι Τσεχοι ειναι αδερφια μας. Στο χερι και σαν παικτικη αισθηση σε πρωτη φαση καλες. Κατασκευη σε πρωτη φαση καλη. Ειναι μιας μερας αποκτηματα, οποτε μην περιμενεις ολοκληρωμενη αποψη. Λεπτομερειες αλλες δεν εχω...

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι τελωνειο. Οι Τσεχοι ειναι αδερφια μας. Στο χερι και σαν παικτικη αισθηση σε πρωτη φαση καλες. Κατασκευη σε πρωτη φαση καλη. Ειναι μιας μερας αποκτηματα, οποτε μην περιμενεις ολοκληρωμενη αποψη. Λεπτομερειες αλλες δεν εχω...

 

Παντως απο αισθητικη αποψη ειναι πανεμορφη (το spalted ειδικα τα σπαει κατα τη γνωμη μου). Πιστευεις οτι παιρνεις κατι θεαματικα καλυτερο απο τα λεφτα που εδωσες ή ισχυει το κλασικα οτι πλερωνεις παιρνεις?

 

ΥΓ. Ρε evris δεν κανεις ενα welcome party στις κιθαριτσες σου να περασουν κ οι λοιποι συμφορουμιτες να τις δουν, να τις πιασουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου). Πιστευεις οτι παιρνεις κατι θεαματικα καλυτερο απο τα λεφτα που εδωσες ή ισχυει το κλασικα οτι πλερωνεις παιρνεις?

Δεν παιρνεις ο,τι εσυ πλερωνεις. Παιρνεις ο,τι αυτοι πληρωνονται. Τα ιδια λεφτα δεν αξιζουν το ιδιο παντου.

 

(Παλιο τσεχικο γνωμικο)

 

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παιρνεις ο,τι εσυ πλερωνεις. Παιρνεις ο,τι αυτοι πληρωνονται. Τα ιδια λεφτα δεν αξιζουν το ιδιο παντου.

 

(Παλιο τσεχικο γνωμικο)

 

 

 

 

Σε αυτο εχεις δικιο. Θυμαμαι οταν ειχα παει Τσεχια μας ελεγε ο ξεναγος οτι αγοραζεις καινουριο διαμερισμα 100 τετραγωνικων στο κεντρο της Πραγας για 18000 ευρω περιπου. Προετρεπε τους παντες να αγορασουν πριν η ελευση του ευρω ανεβασει τις τιμες σε ευρωπαικα επιπεδα. Παντως δεν φαινεται να χουν αλλαξει πολλα απο τοτε..

 

Anyway, καλοπαιχτες - αναμενουμε review.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εvris μεγειες, respect, τρομερες αγορες, ευχομαι να ειναι και στο κρεβατι τοσο τρελιαρικα τα κοριτσια  ;)

 

Kwstas79, Playloud, αν κανονισετε ομαδικη (παραγγελια) για explorer, ανοιγετε οπωσδηποτε thread.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ψηνομαι ΠΟΛΥ αγρια για μια explorer. Απλα δεν ξερω 1. αν θα εχουμε οικονομικο οφελος αν παραγγειλουμε 3 (ας πουμε) και 2. αν μπορουμε να κανουμε "ομαδικη" την στιγμη που εγω μενω Ροδο και ο Κωστας Θεσ/νικη (νομιζω hoxi?)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.bachmusik.com/en/p101182/bach-bexp-mjbs/

 

 

 

δηλαδη αυτη κανει 187 ε??????????

 

 

 

γραφει απο κατω make your inquiry

 

 

τι εννοει???/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ψηνομαι ΠΟΛΥ αγρια για μια explorer. Απλα δεν ξερω 1. αν θα εχουμε οικονομικο οφελος αν παραγγειλουμε 3 (ας πουμε) και 2. αν μπορουμε να κανουμε "ομαδικη" την στιγμη που εγω μενω Ροδο και ο Κωστας Θεσ/νικη (νομιζω hoxi?)

Δεν εχω ιδεα πως λειτουργει το ολο συστημα, ο Evris που παρηγγειλε μονο 2, ακομα δεν μας ειπε ποσο πληρωσε...  Το θεμα μαλλον ειναι να μαζευτουν αρκετες παραγγελιες (οπως με το μπασο του Κωστα79) ωστε να μπουν στον κοπο να τα κατασκευσουν. Αν βγει μια τιμη στα 200-250 ευρω η αποστολη με 20-30 ευρω το οργανο, ειναι ψιλα γραμματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου