Προς το περιεχόμενο

Brian May guitars


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ε,ολη μερα με τις Warmoth &&τις κορεατικες κιθαρες μου που να καταλαβω&ο καϋμενος..em.icon.bigsmile.png&

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την οποια διαφορα που υποστιριζεις οτι ακους (αν οντος,που πιστευω πως ειναι ψυχολογικο) θα την ακουσεις και απο 2 ολοιδιες κιθαρες.ποτε δεν ειναι εντελος ολοιδιες 2 κιθαρες.χωρις να θελω να σου αλλαξω γνωμη (και δεν με ενδιαφερει κιολας) δεν υπαρχει διαφορα και ευτυχως ακουω μια χαρα.

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες.Αν ήταν καθαρός ο ήχος ίσως να ακούγαμε κάποια διαφορά (αν και αμφιβάλλω).Μήπως ρε παιδιά μας δουλεύει ο Brian και παίζει με την ίδια??

Πειραχτήρι Brianακο μου εσυ!!??? 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήν το κουράσουμε άλλο..

 

¶ντε, πάω να παίξω με την rockinger brian may warmoth special custom ,που ντάξει η κιθάρα μιλάμε γ***ει, ακούγεται ΟΛΟΙΔΙΑ με την red special.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήν το κουράσουμε άλλο..

 

¶ντε' date=' πάω να παίξω με την rockinger brian may warmoth special custom ,που ντάξει η κιθάρα μιλάμε γ***ει, ακούγεται ΟΛΟΙΔΙΑ με την red special.[/quote']

μπα εγω ακουω διαφορα.. :lol:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήν το κουράσουμε άλλο..

 

¶ντε' date=' πάω να παίξω με την rockinger brian may warmoth special custom ,που ντάξει η κιθάρα μιλάμε γ***ει, ακούγεται ΟΛΟΙΔΙΑ με την red special.[/quote']

 

τι παιδι εισαι εσυ ρε :lol: :lol:

σε παω με χιλια 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου