Προς το περιεχόμενο

αγορα .."φετας",κασσετοφωνο-ραδιο-πικαπ


takis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ψαχνω να αγορασω ενα κασσετοφωνο ενα ραδιο και ενα πικαπ εδω στην θεσσαλονικη αλλα δεν ξερω σε ποια μαγαζια να παω...

αυτα θα τα συνδεσω σε εναν πολυκαναλο ενισχυτη kenwood που εχω με σκοπο ομως στο μελλον να τα συνδεσω με εναν δικαναλο καλο τελικο ενισχυτη που θα παρω...

 

εχετε να μου προτεινετε καποιες μαρκες αλλα και καποια μαγαζια εδω θεσσαλονικη ;δεν ψαχνω για κατι ακριβο το πολυ 200 ευρω η καθε φετα...

αν δεν απαντησω συντομα στις απαντησεις σας ειναι επειδη εδω και εναμιση μηνα δεν εχω ιντερνετ...

ευχαριστω για τον χρονο σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο πικαπ παντως, εγω περιμενω απο βδομαδας το Project debut III. Απο οτι εχω δει/ακουσει ο ιδιος/ψαξει/διαβασει σε φορουμ/ακουσει απο αλλους, τα project ειναι απο τις καλυτερες λυσεις, αν οχι ισως η καλυτερη για φτηνο πικαπ.

 

Στη Θεσσαλονικη υπαρχει ενα μαγαζι στην πλατεια Αριστοτελου που φερνει και αυτα τα πικαπ. Ειναι σε οροφο αλλα εχει κατω αφισες πινακιδες, θα το βρεις. Ειναι διπλα στον Ιανο, κοιτα τις εισοδους των πολυκατοικιων και θα το βρεις. Νομιζω πως λεγεται Jazz-Classical η κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου