Προς το περιεχόμενο

how to remove the finish?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι τραμπουκαλίκια είναι αυτά? Yann, είσαι οργανοποιός το πιάσαμε, και εσύ mscmkr είσαι ο δικηγόρος του, κι αυτό το πιάσαμε.Την άλλη φορά λοιπόν που σας ρωτήσουν, πριν απαντήσετε ζητήστε να σας ρίξουν τα λεφτά μπροστά.Με τέτοιες συμπεριφορές το μόνο που κάνετε είναι να αυτοαναιρείστε ως ειδήμονες και επαγγελματίες.

 

Και αλοίμονο σε όποιον έρθει εδώ με διάθεση για ερωτήσεις και πλακίτσα όταν μάλιστα μιλούν οι"επαγγελματίες και ειδικευμένοι ερασιτέχνες-ουααου!" χωρίς να έχει πλύνει πρώτα το στόμα του!Άντε ξεκαβαλήστε μπας και συννενοηθούμε... 8)

 

Mην επιτίθεσαι σε συνφορουμίτες σου με απρεπείς εκφράσεις. Αν έχεις κάποιες αντιρρήσεις, ας τις εκφράζεις πολιτισμένα και όχι με τα απαράδεκτα ανωτέρω.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Yann, είσαι οργανοποιός το πιάσαμε, και εσύ mscmkr είσαι ο δικηγόρος του, κι αυτό το πιάσαμε.Την άλλη φορά λοιπόν που σας ρωτήσουν, πριν απαντήσετε ζητήστε να σας ρίξουν τα λεφτά μπροστά.Με τέτοιες συμπεριφορές το μόνο που κάνετε είναι να αυτοαναιρείστε ως ειδήμονες και επαγγελματίες.

 

φιλε μουσουκουμουρου, αναλαμβανεις και αλλες ειδικοτητες, η μονο οργανοποιους?

 

φιλε SULTAN αυτο που ειπες ηταν οσο οτι να ναι, που προσπαθω να το γυρισω στην πλακα μπας και γλυτωσεις το κραξιμο!

 

οσο για αυτο που πες για ''τα λεφτα μπροστα'' και τις λοιπες κουλαμαρες, νομιζω πως δεν θα το ελεγες αν ειχες δει την παρουσια του γιαν εδω και αν εκτιμουσες τις φορες που εχει βοηθησει ακομα και τους πιο ασχετους!

 

(εκτος αν το ελεγες ετσι και αλλιως, οποτε το κραξιμο που ερχεται, -κατ εμε-το αξιζεις)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώπα παίδες, δεν υπάρχει λόγος να χαλάσουμε ένα thread που πάει τόσο ωραία μέχρι στιγμής και έχει ένα πραγματικό θησαυρό πληροφοριών.

 

Το πρώτο και κύριο που πρέπει να θυμόμαστε όλοι:

Πρέπει να μάθουμε να λέμε ευχαριστώ για όσα μοιράζονται μαζί μας άνθρωποι που έχουν γνώση και εμπειρία. Δεν είναι υποχρεωμένοι, το κάνουν από καλή καρδιά και αξίζουν το ευχαριστώ γιατί προσφέρουν αφιλοκερδώς γνώση που κανονικά απαιτεί χρηματικό αντίτιμο.

ΟΚ, μια παρέα είμαστε και βοηθάμε αλλήλους αλλά ας μη γινόμαστε πλεονέκτες. Δεν μπορούμε να μάθουμε τα πάντα σε χρόνο dt, ούτε υπάρχει λόγος να μανουριάζουμε αν κάποιος μας υπενθυμίσει ότι είναι καλό να πειραματιστούμε με τα βασικά πριν εμβαθύνουμε στις λεπτομέρειες.

 

Κοινώς, φίλε scofield, μην τα παίρνεις τόσο εύκολα γιατί δεν σου είπε κανείς τίποτα προσβλητικό.

Κι εσύ φίλε SULTAN, ήταν εντελώς ανυπόστατη η επίθεση που εξαπέλυσες και καλό θα ήταν να μην επαναληφθεί.

 

Ευχαριστώ για την προσοχή, καλό βράδυ σε όλους! :)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alchemist εκτιμω κ ευχαριστησα κ marathon κ yann σε καποια χρησιμα πραγματα που μου ειπαν,μπορει να ττο δει οποιοσδηποτε στα post μου.απο την αλλη σιγουρα δεν ηταν υποχρεωμενοι να μουν πουν κ τιποτα σχετικα με το θρεντ,εχει ο καθενας το δικαιωμα της επιλογης.αχαριστος δεν ειμαι,απλα την τελευταια καταχωρηση του yann δεν την πολυκαταλαβα ( περι μαστορεματος κ μαστροχαλασματος.κτλ ...).για να κλεινει το θεμα εδω, μαλλον λυπαμαι που ξεκινησα το συγκεκριμενο θρεντ γιατι στην τελικη βλεπω οτι μαλλον μου γινεται κ χαρη που μου απαντησαν καποιοι κ  αυτο ειναι κατι που δεν το θελω.οχι σιγουρα αυτο δεν ειναι το πνευμα μιας παρεας.....εδω γινεται κουβεντα-διαλογος μονο με βαση τα αστερια.κλεινωντας,αγαπητε mscmkr <<ευχαριστω>> για τις υποδειξεις σου,δεν εκανα πλακα κ εξυπναδα σε κανεναν,οποιος παρεξηγησε ειναι προβλημα του,αλλα θεωρω οτι μπορει καποιος να υπερασπιστει τον ευατο του αν θεωρειται θιγμενος,δεν χρειαζεται η σφηνα αλλων..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέοι, μην αρπάζεστε και φουντώνετε τόσο εύκολα (και χωρίς λόγο)...περιμένουμε φωτογραφίες και περιγραφές από το έργο σου.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο και κύριο που πρέπει να θυμόμαστε όλοι:

Πρέπει να μάθουμε να λέμε ευχαριστώ για όσα μοιράζονται μαζί μας άνθρωποι που έχουν γνώση και εμπειρία. Δεν είναι υποχρεωμένοι, το κάνουν από καλή καρδιά και αξίζουν το ευχαριστώ γιατί προσφέρουν αφιλοκερδώς γνώση που κανονικά απαιτεί χρηματικό αντίτιμο.

ΟΚ, μια παρέα είμαστε και βοηθάμε αλλήλους αλλά ας μη γινόμαστε πλεονέκτες. Δεν μπορούμε να μάθουμε τα πάντα σε χρόνο dt, ούτε υπάρχει λόγος να μανουριάζουμε αν κάποιος μας υπενθυμίσει ότι είναι καλό να πειραματιστούμε με τα βασικά πριν εμβαθύνουμε στις λεπτομέρειες.

 

+1000 τα είπε όλα ο ως άνω κύριος.

 

@Scofield η "σφήνα των άλλων" χρειάζεται επειδή εγώ, "ο άλλος", δεν θέλω να χάσω τον Yann από το φόρουμ επειδή εσύ ή οποιοσδήποτε "εσύ" ρωτά αυτό που θέλει, το μαθαίνει και μετά το γυρίζει στην εξυπναδούλα.

@Sultan - τι να λέμε... θα στα έχει πει και ο δάσκαλος στο σχολείο...

@Alejandro έχω έναν καλό συνάδελφο - Κούγια τον λένε, τον ξέρεις...;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

εκτιμω κ ευχαριστησα κ marathon κ yann σε καποια χρησιμα πραγματα που μου ειπαν,

...

σιγουρα δεν ηταν υποχρεωμενοι να μουν πουν κ τιποτα

...

αχαριστος δεν ειμαι

...

γιατι στην τελικη βλεπω οτι μαλλον μου γινεται κ χαρη που μου απαντησαν καποιοι κ  αυτο ειναι κατι που δεν το θελω

...

 

ΝΤΑΖ ΝΟΤ ΚΟΜΠΙΟΥΤ

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου