Προς το περιεχόμενο

how to remove the finish?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Scofield,

Σου "χρεωσα" κατι που ηταν τελικα του Sultan...το "ετσι εγκυκλοπεδικα"..sory! ;)

 

Sultan,

ενα πραγμα με "στραβωνει"...

να με ρωταει καποιος κατι και ταυτοχρονα να αμφισβητει την απαντηση μου...

Αυτη την αισθηση μου εδωσαν τα ποστ σου...και τ'ακουσε και ο Scofield γιατι κατι τετοιο εκανε κι'αυτος!

Και με στραβωνει περισσοτερο,οταν αυτος ο καποιος ειναι ασφαλης πισω απο ψευδονυμα,

και καποιοι αλλοι μιλαμε επωνυμα,και με ευθυνη των οσων λεμε (γραφουμε δηλαδη).

 

Παμε ολοι στις μπογιες μας τωρα... ;D

 

 

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

yann δε σε αμφισβητησα,αλλα επιμενεις να το πιστευεις..... :(anyway, δεν μπορω να σε ματαπεισω,οπως κ κανεναν αλλον....καποιοι συνεχιζουν να ριχνουν λαδι στη φωτια.( δεν το λεω για σενα yann).Δεν ασχολουμε με αυτο,καλα να ειναι...κ ναι εχω ψευδωνυμο οπως σχεδον ολοι εχουν εδω μεσα....θα παω κ γω τωρα να κανω αυτο που εχει τιτλο το θρεντ γιατι:

 

am Anfang war die Tat = εν αρχη ην η Πραξη ;)

καλο μηνα κ καλη πρωτομαγια κυριοι... 8)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Scofield,

Σου "χρεωσα" κατι που ηταν τελικα του Sultan...το "ετσι εγκυκλοπεδικα"..sory! ;)

 

Sultan,

ενα πραγμα με "στραβωνει"...

να με ρωταει καποιος κατι και ταυτοχρονα να αμφισβητει την απαντηση μου...

Αυτη την αισθηση μου εδωσαν τα ποστ σου...και τ'ακουσε και ο Scofield γιατι κατι τετοιο εκανε κι'αυτος!

Και με στραβωνει περισσοτερο,οταν αυτος ο καποιος ειναι ασφαλης πισω απο ψευδονυμα,

και καποιοι αλλοι μιλαμε επωνυμα,και με ευθυνη των οσων λεμε (γραφουμε δηλαδη).

 

Παμε ολοι στις μπογιες μας τωρα... ;D

 

Εγκυκλοπεδικά σε ρώτησα με τι διαλύεις την γομαλάκα,τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο.

Δεν αμφισβήτησα ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ τις θέσεις σου σε τεχνικά ζητήματα.Σε προέτρεψα μάλιστα σε άλλo thread να παρουσιάσεις την δουλειά σου και να ξεστραβωθούμε.λυπάμαι αν έχεις λάθος αίσθηση.

Δεν βλέπω που φαίνονται τα πλήρη στοιχεία σου εδώ μέσα.Αν τα ξέρουν κάποιοι και τα διακινούν μέσω π.μ, αυτό προφανώς εξυπηρετεί την επαγγελματική σου ιδιότητα πράγμα απολύτως δεκτό και αναμενόμενο κατ'εμέ.Αν ανέβεις ποτέ Θεσσαλονίκη, στείλε π.μ, να σε κεράσω μπυροκαφέδες, να δεις τα μούτρα μου και να δω τα δικά σου.Δεν υπάρχει θέμα κάλυψης αλλά ασφάλειας προσωπικών δεδομένων.

Αναλαμβάνω πλήρως την ευθύνη όσων είπα, όπως θα έπρεπε να κάνόυν όλοι οι επικριτές μου.

Μετανιώνω για το έντονο ύφος μου όπως και για το ότι φούντωσα και τα πήρα, μόνο και μόνο επειδή δεν είμαι έτσι.Δεν μπορείτε να το ξέρετε αυτο, όπότε απλά αποδέχομαι την κριτική σας.

Επιμένω όμως στην ουσία όσων είπα 100% επειδή είδα ένα thread που εξελισόταν θαυμάσια κατά την άποψή μου, με τα ευχαριστώ και τα παρακαλώ του, με το καλαμπούρι του και με πληθώρα πληροφοριών, να στραβώνει με ένα ποστ του Yann Scofield,

απο τη μια ζητας βοηθεια για να "μαστορεψεις" την κιθαρα σου,

απο την αλλη ρωτας "ετσι εγκυκλοπαιδικα" πραγματα που απαντωνται μονο με βιβλια ολοκληρα,

και καταληγεις οτι εχουμε και διασταση αποψεων με τον marathon...

Αφου τα'χεις βρει ολα στο δια-τριαδυκτιο,γιατι ρωτας στο noiz?

Και αφου η κιθαρα σου θα μεινει στο δωματιο σου για παντα,δεν χρειαζεσαι αλλες πληροφοριες!

Πηγαινε στο χρωματοπωλειο της γειτονιας σου,παρε ενα σπρευ και καθαρισες!

 

-Το σκεπτικο μου ειναι αυτο του οργανοποιου,ουτε diy,ουτε βιοτεχνη-βιομηχανου!

,λές και ο διάλογος ήταν μόνο μεταξύ yann και scofield, ο yann αποφασίζει ποιος θα ρωτήσει και που ή αμφισβήτησε κανείς την ιδιότητά του ως επαγγελματία.Και στο καπάκι μαθήματα καλής συμπεριφοράς από τον mskmsr με στυλ δασκάλου με τεντωμένο δείκτη, και καλά απο φόβο μην φύγει ο yann από το φόρουμ?? Και δεν είναι αυτό απρόκλητο πέσιμο στηριζόμενο σε μια "αδύναμη" δικαιολογία?

 

Ζητώ συγνώμη από το φόρουμ ως σημαντικότατο θεσμό του Ελληνικού ΝΕΤ αν χάλασα ή έστω στραπατσάρισα ένα ωραιότατο thread.

Συγνώμη ακόμη και από τον ίδιο τον yann αν μία στο δισεκ/μύριο έβλαψα το επαγγελματικό του προφίλ.

Σε καμία περίπτωση όμως δεν λυπάμαι που κατέδειξα αυτήν την συμπεριφορά κάποιων παλιών μελών, κάτι που είδα σε πολλά από τα τεχνικά threads, και ειλικρινά προσπάθησα να τα διαβάσω όλα πριν εγγραφώ ως μέλος.

 

Ελπίζω να συνεχιστεί η ωραία ανταλλαγή απόψεων αλλά με τους ίδιους όρους για παλιά και νέα μέλη, ανεξαρτήτως ιδιότητος και αναγνωρισιμότητας.

 

Καλή Πρωτομαγιά και από μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγκυκλοπεδικά σε ρώτησα με τι διαλύεις την γομαλάκα,τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο.

Δεν αμφισβήτησα ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ τις θέσεις σου σε τεχνικά ζητήματα.Σε προέτρεψα μάλιστα σε άλλo thread να παρουσιάσεις την δουλειά σου και να ξεστραβωθούμε.λυπάμαι αν έχεις λάθος αίσθηση.

Δεν βλέπω που φαίνονται τα πλήρη στοιχεία σου εδώ μέσα.Αν τα ξέρουν κάποιοι και τα διακινούν μέσω π.μ, αυτό προφανώς εξυπηρετεί την επαγγελματική σου ιδιότητα πράγμα απολύτως δεκτό και αναμενόμενο κατ'εμέ.Αν ανέβεις ποτέ Θεσσαλονίκη, στείλε π.μ, να σε κεράσω μπυροκαφέδες, να δεις τα μούτρα μου και να δω τα δικά σου.Δεν υπάρχει θέμα κάλυψης αλλά ασφάλειας προσωπικών δεδομένων.

Αναλαμβάνω πλήρως την ευθύνη όσων είπα, όπως θα έπρεπε να κάνόυν όλοι οι επικριτές μου.

Μετανιώνω για το έντονο ύφος μου όπως και για το ότι φούντωσα και τα πήρα, μόνο και μόνο επειδή δεν είμαι έτσι.Δεν μπορείτε να το ξέρετε αυτο, όπότε απλά αποδέχομαι την κριτική σας.

Επιμένω όμως στην ουσία όσων είπα 100% επειδή είδα ένα thread που εξελισόταν θαυμάσια κατά την άποψή μου, με τα ευχαριστώ και τα παρακαλώ του, με το καλαμπούρι του και με πληθώρα πληροφοριών, να στραβώνει με ένα ποστ του Yann Scofield,

απο τη μια ζητας βοηθεια για να "μαστορεψεις" την κιθαρα σου,

απο την αλλη ρωτας "ετσι εγκυκλοπαιδικα" πραγματα που απαντωνται μονο με βιβλια ολοκληρα,

και καταληγεις οτι εχουμε και διασταση αποψεων με τον marathon...

Αφου τα'χεις βρει ολα στο δια-τριαδυκτιο,γιατι ρωτας στο noiz?

Και αφου η κιθαρα σου θα μεινει στο δωματιο σου για παντα,δεν χρειαζεσαι αλλες πληροφοριες!

Πηγαινε στο χρωματοπωλειο της γειτονιας σου,παρε ενα σπρευ και καθαρισες!

 

-Το σκεπτικο μου ειναι αυτο του οργανοποιου,ουτε diy,ουτε βιοτεχνη-βιομηχανου!

,λές και ο διάλογος ήταν μόνο μεταξύ yann και scofield, ο yann αποφασίζει ποιος θα ρωτήσει και που ή αμφισβήτησε κανείς την ιδιότητά του ως επαγγελματία.Και στο καπάκι μαθήματα καλής συμπεριφοράς από τον mskmsr με στυλ δασκάλου με τεντωμένο δείκτη, και καλά απο φόβο μην φύγει ο yann από το φόρουμ?? Και δεν είναι αυτό απρόκλητο πέσιμο στηριζόμενο σε μια "αδύναμη" δικαιολογία?

 

Ζητώ συγνώμη από το φόρουμ ως σημαντικότατο θεσμό του Ελληνικού ΝΕΤ αν χάλασα ή έστω στραπατσάρισα ένα ωραιότατο thread.

Συγνώμη ακόμη και από τον ίδιο τον yann αν μία στο δισεκ/μύριο έβλαψα το επαγγελματικό του προφίλ.

Σε καμία περίπτωση όμως δεν λυπάμαι που κατέδειξα αυτήν την συμπεριφορά κάποιων παλιών μελών, κάτι που είδα σε πολλά από τα τεχνικά threads, και ειλικρινά προσπάθησα να τα διαβάσω όλα πριν εγγραφώ ως μέλος.

 

Ελπίζω να συνεχιστεί η ωραία ανταλλαγή απόψεων αλλά με τους ίδιους όρους για παλιά και νέα μέλη, ανεξαρτήτως ιδιότητος και αναγνωρισιμότητας.

 

Καλή Πρωτομαγιά και από μένα.

 

+100000000000000000000000000000000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεκτες οι εξηγησεις,

μια συγγνωμη και εκ μερους μου για την αντιδραση,(αυτη ειν'η φυση μου)

αλλα να εξηγησω οτι εχω το νου μου για κακοπροαιρετους που δεν αξιζουν "φωτα"...

 

-Αν υπαρχει ενας λογος που θα με κανει να φυγω απο το φορουμ,

ειναι οτι με βαζετε να γραφω βιβλια ολοκληρα!! ;D ;D ;D

(scofield,τα βλεπεις τα smilies?Οταν κανουμε πλακιτσα τα χρησιμοποιουμε προς αποφυγην παραξηγησεων...)

 

am Anfang war die Tat = εν αρχη ην η Πραξη ;)

Am anfang war doch die tat...

Μεχρι στιγμης εισαι στη θεωρια,αντε,δειξε μας τι μπορεις να κανεις... 8)

 

 

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω που φαίνονται τα πλήρη στοιχεία σου εδώ μέσα.Αν τα ξέρουν κάποιοι και τα διακινούν μέσω π.μ, αυτό προφανώς εξυπηρετεί την επαγγελματική σου ιδιότητα πράγμα απολύτως δεκτό και αναμενόμενο κατ'εμέ.

Την επαγ/κη μου ιδιοτητα εξυπηρετει μονο η ιδια η δουλεια μου και η εμπρακτη κριση της απο αλλους...!

Το "yann" ειναι το επαγ/κο μου ψευδονυμο και η παρουσια μου στο net γενικοτερα,

το επισημο mail μου ειναι ανοιχτο,το link για τη σελιδα μου στο "myspace" ειναι εκει,

οπως και η εξελιξη της φατσας μου απο τα 20 που εκτεθηκα στο φακο,εως σημερα...

Αυτα για το net ειναι αρκετη "επωνυμια" νομιζω!

Τηλ,και διευθυνσεις ομως,ουτε εδω ουτε αλλου στο net...αυτο θα γινει μονο μεσω διαφημιστικης προβολης,

οταν νομιζω οτι πρεπει.Οχι ομως ως διαφημηση,αλλα ως παρουσια στην αγορα.

Το ειδος της δουλειας μου δεν χρειαζεται διαφημηση,δεν μπορω να εξυπηρετησω ολους! ;)

,λές και ο διάλογος ήταν μόνο μεταξύ yann και scofield, ο yann αποφασίζει ποιος θα ρωτήσει και που ή αμφισβήτησε κανείς την ιδιότητά του ως επαγγελματία.

 

Ο διαλογος ηταν μεταξυ scofield και marathon,εγω απλως συμπληρωσα,μεχρι τις ερωτησεις σε εμενα...

Δεν αποφασιζω ποιος θα ρωτησει,αλλα αν και πως θα απαντησω! ;)

Πολυ τραβηξε τωρα ομως...παμε στις μπογιες μας! ;D

 

 

 

 

 

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Am anfang war doch die tat...

Μεχρι στιγμης εισαι στη θεωρια,αντε,δειξε μας τι μπορεις να κανεις... 8)

Συμφωνώ, για να δούμε το αποτέλεσμα και εάν γράφαμε τσάμπα για 9 σελίδες...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ, για να δούμε το αποτέλεσμα και εάν γράφαμε τσάμπα για 9 σελίδες...

 

θα το δειτε κυριοι,η υπομονη ειναι αρετη. ;)

 

sorry για το λαθος στο γνωμικο,αυτα παθαινεις αν γραφεις με την τσιμπλα στο ματι... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου