Προς το περιεχόμενο

Όταν ο ήλιος θα πάψει να ανατέλλει


manosXVIII

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια ηχογράφηση που είχα κάνει πριν 4 περίπου χρόνια… τα μέσα ήταν μια κιθάρα για πέταμα, ένα μικρόφωνο των 10 ευρώ και μια creative…. κάθε άποψη δεκτή... ;)

Artinos.wma

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ηχογράφηση που είχα κάνει πριν 4 περίπου χρόνια…

Απο τότε, δεν έχεις ηχογραφήσει κάτι άλλο?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κομματί το ξέρω, είχε κάποιο airplay από έναν σταθμό που έπαιζε (παίζει?) ροκ και παρουσίαζε αρκετές δουλειές ερασιτεχνών καλλιτεχνών... (ναι ναι τον Atlantis λέω, λες και δεν το καταλάβατε...)

αλλά αν θυμάμαι καλά τον καλλιτέχνη τον έλεγαν Στάθη Αρτινό.. εσένα: Μάνο?

μήπως ο Στάθης τραγουδάει και εσύ παίζεις κιθάρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως ο Στάθης τραγουδάει και εσύ παίζεις κιθάρα?

;D Ψάξε στο YouTube…. Έχει την δική μου εκτέλεση έχει και του Αρτινού….. ελπίζω να κάνεις πλάκα,,, γιατί από την ποιότητα του ήχου φαίνεται πως είναι πολύ ερασιτεχνικό… μόνο τον θόρυβο να βάλεις φτάνει….

 

Έχω ηχογραφήσει και άλλα με αυτό το setup,,, αλλά δεν είναι κάτι αξιόλογο από θέμα ποιότητας ήχου…. Αυτό είναι το καλύτερο και μου αρέσει και το τραγούδι… αλλά κάτι θα βρω να ανεβάσω για τους δύσπιστους ;)…..

Δυστυχώς το είχα παρατήσει λίγο με το θέμα ηχογράφηση,,,, αλλά τώρα μάζεψα λεφτά και ετοιμάζω νέο setup….άρα σε λίγο καιρό θα έχω περισσότερα…

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά δεν κατάλαβα τι παίζει εδώ.... Νόμιζα ότι αυτό που ανέβασες ήταν το original ...

το κομμάτι το έχεις γράψει εσύ? ή είναι διασκεύη απο Αρτινό?

Πάντως και το original με τον Αρτινό απ'όσο θυμάμαι ήταν επίσης αρκετά ερασιτεχνική ηχογράφηση... γί'αυτό μάλλον μπερδεύτηκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ‘’διασκευή’’ χωρίς διαφορές βέβαια,,, απλά παίζω και τραγουδάω εγώ .... Βασικά το κακό άρχισε όταν το τραγούδι άρεσε σε μια γκόμενα τότε (κάπου στα 17)που είχα,,, ε και είπα να το ηχογραφήσω….

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol, συγνώμη κιόλας, αλλά δεν αντέχω να μη σχολιάσω τη χρονική σύμπτωση των σημερινών εκλογών με το upload του κομματιού ;D ;D ;D (δεν υπονοώ τίποτα φυσικά, απλώς μου φάνηκε αστείο ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α δεν ξέρω φίλε εγώ ψηφίζω Λεβέντη ;D ;D ;D ;D

 

άκυρο ναι... αλλά δεν ασχολούμαι....

 

κανένα σχόλιο για την εκτέλεση κανείς?????????????????????????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου