Προς το περιεχόμενο

Αντώνης Μιτζέλος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποια είναι η άποψη σας για τον Αντώνη Μιτζέλο? Τελευταία έχω ξετρελαθεί με το παίξιμό του (εννοώ με την άνεση που έχει να παίζει "παπάδες" και υπέροχες μελωδίες ταυτόχρονα) και αναρωτιέμαι αν οι ικανότητες του στην κιθάρα είναι απλά ιδέα μου ή είναι όντως απίστευτος κιθαρίστας....

john frusciante is my hero

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλημέρα φίλε μου!Δεν μπόρεσα να αντισταθώ στο post σου και είπα να απαντήσω! ;D Ως δημιουργός του blog για το συγκρότημα που έπαιζε ο Αντώνης (τους Τερμίτες) και φανερά κολλημένος εδώ και χρόνια με τον άνθρωπο-μουσικό αυτόν,μπορώ να σου πω ότι είναι από τους καλύτερους κιθαρίστες που πέρασαν ποτέ από τη χώρα μας.Πέραν της "διασημότητας" που έχει στην Ελλάδα είναι και διεθνώς καταξιωμένος,έχοντας παίξει σε διάφορα festival και παίρνοντας διακρίσεις.Αν σε ενδιαφέρει να μάθεις περισσότερα ρίξε εδώ μια ματιά:

 

http://termitesband.blogspot.com/2007/07/blog-post_402.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Αντωνης ειναι απιστευτος κιθαριστας φιλε,τον εχω δει και live και πραγματικα θα συμφωνησω με το παραπανω post,πρεπει να ειναι απο τους καλυτερους στην ελλαδα.Απιστευτη δουλεια με τους Τερμιτες...

hell aint a bad place to be...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα φίλε μου!Δεν μπόρεσα να αντισταθώ στο post σου και είπα να απαντήσω! ;D Ως δημιουργός του blog για το συγκρότημα που έπαιζε ο Αντώνης (τους Τερμίτες) και φανερά κολλημένος εδώ και χρόνια με τον άνθρωπο-μουσικό αυτόν,μπορώ να σου πω ότι είναι από τους καλύτερους κιθαρίστες που πέρασαν ποτέ από τη χώρα μας.Πέραν της "διασημότητας" που έχει στην Ελλάδα είναι και διεθνώς καταξιωμένος,έχοντας παίξει σε διάφορα festival και παίρνοντας διακρίσεις.Αν σε ενδιαφέρει να μάθεις περισσότερα ρίξε εδώ μια ματιά:

 

http://termitesband.blogspot.com/2007/07/blog-post_402.html

1. Συγχαρητηρια για το blog!

2. Ψάχνω να βρω τη  δισκογραφία του (προσωπική αλλά και συμμετοχές σε άλλους δισκους) και δεν τη βρισκω πουθενά ολοκληρωμένη! Επειδη σε βλέπω ειδικό στο θέμα, μήπως ξέρεις που μπορώ να τη βρω?

john frusciante is my hero

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια συμφωνω και εγω για τον Αντωνη.

Πολυ καλος παικτης και μεγαλος γνωστης γενικα.Αξιζει να τον παρακολουθησει καποιος.Θα μαθει πολλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου