Προς το περιεχόμενο

Αντώνης Μιτζέλος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε johnakos o Αντώνης ο Μιτζέλος κυρίως συμμετέχει σαν κιθαρίστας σε albums διάφορων καλλιτεχνών (Μαχαιρίτσας,Κότσιρας,Αρβανιτάκη κλπ) οπότε σαν δισκογραφία προσωπική μπορούν να θεωρηθούν κι αυτά.Από κει και πέρα κυκλοφόρησε ένα album ορχηστρικό με τον τίτλο beyond the light και αν δεν κάνω λάθος ένα ακόμα του οποίου ο τίτλος μου διαφεύγει.Λογικά σε κάποιο δισκοπωλίο θα υπάρχει..Όσο για το γιο του που διάβασα σε κάποια post που γράφτηκαν παραπάνω όποιος θέλει να δει τι πάει να πει γονίδιο ας ρίξει μια ματιά εδώ (Από το 2:43 και μετά):

 

Πατέρας και γιος εν δράσει!!Το solo είναι του Μίτζελου (γιου του Αντώνη...) :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

O Αντουαν ειναι ψυχαρα, κιθαρισταρας, φιλος, γειτονας και συνεργατης.

Σε μια αλλη χωρα θα ηταν και αυτος, ενα "ειδωλο" και οχι απλως ενας μουσικος και συνθετης.

 

Armageddon plj http://www.progarchives.com/album.asp?id=4993

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Πατέρας και γιος εν δράσει!!Το solo είναι του Μίτζελου (γιου του Αντώνη...) :o

 

 

τωρα συγνωμη εσενα δλδ σου αρεσε ? γιατι εγω ακουσα πολλα λαθη...καθολου καθαρο παιξιμο και καμια ωραια φραση........μπορει βεβαια να ειναι και ιδεα μου ....αλλα καμια σχεση με τον πατερα του ....το παληκαρι μπορει να ετυχε σε αυτο το video να παιξει ετσι αλλα εμενα δεν μου αρεσε καθολου...σαν πιτσιρικας 15 χρονων ακουστηκε ::)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιος πατησε το καλωδιο και τον εκοψε κυριολεκτικα, lol!  Καλα δεν ηταν τεχνικα αρτιος ομως μου φαινεται πως και δεν το επιδιωκει, γιατι ο μεγας Slash καλυτερα παιζει live?  :P

 

Kριμα και αδικο παντως.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο γιος του Αντώνη έπαιζε αν δεν κάνω λάθος σε κάποια metal μπάντα πριν σκοτωθεί εξου και ο τρόπος παιξίματός του.Σίγουρα δεν συνηγορώ υπερ της τεχνικής του,αλλά δεν μπορούμε προφανώς να τον συγκρίνουμε με τον πατέρα του..Αυτό που με εντυπωσίασε είναι οτι βλέπαμε ένα παιδί 18 χρονών το οποίο φαίνεται ότι νιωθει από κιθάρα..Αυτός είναι και ο λόγος που έκανα post το βιντεάκι.Σίγουρα παίζει πολύ εφφεδιλίκι και ταχύτητα αλλά με τιποτα δεν συγκρίνεται με τον ίδιο τον Αντώνη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο γιος του Αντώνη έπαιζε αν δεν κάνω λάθος σε κάποια metal μπάντα πριν σκοτωθεί εξου και ο τρόπος παιξίματός του.Σίγουρα δεν συνηγορώ υπερ της τεχνικής του,αλλά δεν μπορούμε προφανώς να τον συγκρίνουμε με τον πατέρα του..Αυτό που με εντυπωσίασε είναι οτι βλέπαμε ένα παιδί 18 χρονών το οποίο φαίνεται ότι νιωθει από κιθάρα..Αυτός είναι και ο λόγος που έκανα post το βιντεάκι.Σίγουρα παίζει πολύ εφφεδιλίκι και ταχύτητα αλλά με τιποτα δεν συγκρίνεται με τον ίδιο τον Αντώνη...

 

ο.κ πασο.........καταλαβα τι εννοεις

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη ξεχνας κι οτι βγηκε με τη μια να παιξει σε 30.000 κοσμο  ;D

Ο μικρος ηταν ταλενταρα (το λεω απο ακροασεις σε νορμαλ κατασταση).

Ειχε και τα ελλατωματα του φυσικα (ηταν μαλμστινακιας ;D)

 

 

 

Δεν το εχω ξεπερασει ακομα (φαντασου ο πατερας).

Τον θυμαμαι ακομα να τον βγαζει βολτα μωρο ο μπαμπας μεχρι το πασαλιμανι.

Και μετα βολτα στα μουσικομαγαζα για live chating.

RIP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη ξεχνας κι οτι βγηκε με τη μια να παιξει σε 30.000 κοσμο  ;D

Ο μικρος ηταν ταλενταρα (το λεω απο ακροασεις σε νορμαλ κατασταση).

Ειχε και τα ελλατωματα του φυσικα (ηταν μαλμστινακιας ;D)

 

 

 

 

καταρχην δεν ηξερα οτι ηταν οντως τοσο μικρος....οποτε δεν ισχυει το σχολιο μου ....εγω νομιζα οτι στο αποσπασμα αυτο ειναι καμια 25αρα χρονων

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ζηταω συγνωμη δεν ηξερα οτι το παληκαρι δεν ζει....δεν διαβασα απο την αρχη το τοπικ.....παρακαλω να διαγραφουν αυτα που εγραψα.......ζηταω συγνωμη...και παλι.......αισθανομαι ασχημα για την κριτικη μου... :-X

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου