Προς το περιεχόμενο

Κιθάρες CORT


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΑ ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΜΗ ΤΟΥ NOIZ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ CORT ΣΤΙΣ ΚΙΘΑΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΑΣΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΟΥΣΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ.ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΙΜΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ.ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΕ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΩ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ ΚΑΘ'ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΝΕΡΓΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΟΙ"ΜΕΓΑΛΟΙ" ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εχω δοκιμασει ενα αταστο cort μπασο και ηταν πραγματικα απιστευτο για την τιμη του. Γενικα πιστευω οτι ειναι απο τα καλυτερα "φθηνα" οργανα και υπαρχει μεγαλη ποικιλια και σε μπασα αλλα και σε κιθαρες. Πχ εδω στην Θεσσαλονικη εχουν εξαπλωθει στην αγορα αρκετα. Ξερω ενα μαγαζι που καποτε πουλουσε fender και gibson και τωρα εχει αποκλειστικα cort. Επισης και οι ακουστικες κιθαρες μ'εχουν κανει μεγαλη εντιπωση για την τιμη τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παίξει με ακουστική cort και για τα φράγκα της μου φάνηκε καλή

Αν πραγματικά αγαπάς τους πελάτες σου αγόραζε ώς καταστημα από αντιπροσώπους του εξωτερικού ήρθε καιρός να τιμωρηθούν οι εν` ελλάδι

μεγάλοι αντιπρόσωποι οχι μόνο από τους μουσικούς αλλά και από τα μαγαζιά.

πιστεύω ότι θα έχουν ξεκινηση και άλλα καταστήματα αλλά μάλον προς

όφελος της τσέπης τους και όχι των μουσικών.

εύχομαι να αποτελεις εξαίρεση και να αμοιφθείς για αυτό.

 

φιλικά

brain

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι κάτοχος ηλεκτρικής κιθάρας και 4χορδου μπάσου Cort και δηλώνω ευχαριστημένος. Σε αυτά τα λεφτά (περίπου 300Ευρώ για το καθένα) δεν μπόρεσα να βρώ τίποτα καλύτερο...ούτε καν αντίστοιχο σε άλλη μάρκα.

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Σε αυτα τα λεφτα τετοιες κιθαρες ηλεκτρικες και ακουστικες δεν βρισκεις,

αν και δεν εχω καποια εχω παιξει αρκετες, μια 12χορδη πολλη καλη, 3 6χορδες ακουστικες, ενα ομορφο μπασο και μερικες ηλεκτρικες.

www.facebook.com/pulsedot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΧΩ ΜΙΑ CORT ΑΚΟΥΣΤΙΚΗ ΠΟΥ Η ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΕΙΜΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 500 EURO. ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΩ ΓΥΡΙΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ.ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΙΘΑΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ CORT H ΕΣΤΩ ΙΣΑΞΙΑ (ΣΕ ΑΛΗ ΜΑΡΚΑ) ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΩΣΩ ΑΠΟ 1000 EURO ΚΑΙ ΠΑΝΩ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΙΑ CORT ΚΙΘΑΡΑ Η ΟΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΧΩ ΑΦΤΗΝ ΤΗΝ CORT ΕΔΩ Κ 4 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙ ΑΥΤΗΝ ΠΟΤΕ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Κ LIVE ΜΕ ΑΦΤΗΝ Κ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΑΣΠΡΟΠΡΟΣΩΠΟ ΑΦΤΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Εχω μια cort x6. το φλεβαρη κλεινει 3 χρονακια στα χερια μου... για τα λεφτα που εδω σα ειναι τρομερη... να φανταστεις οσο την εχω δεν την εχω παει ποτε για ρυθμισματα (βλακια μου) και δεν χανει ουτε αρμονικες ουτε τιποτα....

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω μια cort ηλεκτροκουφωτη την Yorktown(600euro)! απλα οτι καλυτερο υπηρχε σε αυτα τα λεφτα κ εαν αλαξεις ποντεσιομετρα μαγνητες κ κλειδια χτυπαει ανετα μια Gibson των 3000euro! φοβερη λεπτομερια στην κατασκευη πολυ καλη επιλογη ξυλων αλλα κ δεσιμο!

yorktown.jpe

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι τοσο ενθουσιασμενος απο τις Cort που θελω να γραψω μια ωδη σε αυτες. Να διαβαστει σε σχολικη εορτη με τον πρεποντα ζηλο και χρωματισμο φωνης μαθητη δημοτικου:

 

Ω, cort μου ακουστικη

πως μ' αρεσει το μανι*

σουπερ ηλεκτρομαγνη *

κι εισαι και φτηνη φτηνη!

 

Ω, παλια μου cort στρατο

τι φινιρισμα ειναι αυτο

pocket-neck σφιχτο σφιχτο...

πολυ ποιοτις λιγα ευρω !

 

 

Ω cort!

Ω cort!

Ω cort!

 

 

 

* words trimmed due to poetic license...

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου