Προς το περιεχόμενο

ENOXOI - Βασιλισσα της σιωπης


brougos7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξεκινάω από τα "αντικειμενικά":

 

1. To βίντεο έχει κακό ήχο.

2. Δεν έχετε δυνατή σκηνική παρουσία.

 

Τα "υποκειμενικά":

 

1. Κακή επιλογή κομματιου.

2. Τα πλήκτρα δημιουργούν ένα εντελώς ελληνικο-ροκ-κατσιμιχαικό-μπας-κλας ήχο. Δεν χρειάζονται, δεν χρειάζονταν ούτε στο ορίτζιναλ αλλα τεσπά.

3. Βάλτε λίγο ταυτότητα. Κάντε με να θέλω να σας δω live, να γουστάρω.

 

Πω φίλε σε ξέσκισα ε?  :P Στα καλά είναι ότι δεν κάνετε τίποτα τρελλά λάθη κ το ότι ο τραγουδιστής στέκεται μια χαρα (ο ξερός ήχος τον αδικεί).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙναι μια πολυ καλη προσπαθεια, τοσο η επιλογη κομματιου οσο κ τα πληκτρα ειναι πολυ καλα. Βεβαια ο ηχος στη ληψη δε λεει κ πολλα αλλα οποιος καταλαβαινει μπορει να τα διαπιστωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις βεβαια να μπεις εσυ στη θεση του κριτη. Τι λες? Θα καθοσουν να ακουσεις αυτη την μπαντα με αυτα τα χιλλιοακουσμενα κομματια η θα επινες την μπυρα σου αρων αρων και μετα 'του μπου@@@λου' που λεν στο χωριο μου?

Δεν εχω καμια κακη προθεση φιλε μου.Εχω περασει απο αρκετες τετοιες μπαντες, εχω κανει πολυ χειροτερα live απο το δικο σας και εχω σχηματισει μια αλφα γνωμη πανω στο θεμα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκολατε ρε'σεις.

Μια μπαντα παιζει αντικειμενικα σωστα,ενα ωραιο κλασσικο τραγουδι κ αυτο ειναι ολο.

Τα παιδια νιωθουν την αναγκη να πουν"να ειμαστε κ εμεις εδω"τραβηξαν με μια καμερα κ το ποσταραν.

 

Δεν καταλαβαινω τι αλλο μπορει καποιος να πει πανω στο θεμα.

 

 

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μενα μια χαρα μου φαινονται τα παιδια...

εχω δει και χειροτερα, εχω δει και καλυτερα.

το κακο ειναι πως ο κακος ηχος δεν μου επιτρεπει να εκφρασω μια αποψη με βεβαιοτητα.

στο επομενο λαιβ, θα ηθελα να ερθω να δω απο κοντα για πιο ολοκληρομενη αποψη...!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκολατε ρε'σεις.

Μια μπαντα παιζει αντικειμενικα σωστα,ενα ωραιο κλασσικο τραγουδι κ αυτο ειναι ολο.

Τα παιδια νιωθουν την αναγκη να πουν"να ειμαστε κ εμεις εδω"τραβηξαν με μια καμερα κ το ποσταραν.

 

Δεν καταλαβαινω τι αλλο μπορει καποιος να πει πανω στο θεμα.

 

 

Φίλε Κώστα έχεις ένα δίκιο αλλά απο την άλλη αν θέλεις να δείξεις ότι "είσαι εδώ" κάνεις ένα myspace κ ανεβάζεις ότι γουστάρεις. Απο την στιγμή που το παλικάρι ζητάει  κριτικές νομίζω πως είναι έτοιμος να δεχτεί αρνητικά κ θετικά σχόλια.  ::)

 

Κ δεν νόμιζω ότι το noiz έχει τον ρόλο του προσωπικού promotion μιας μπάντας. Κάνουμε κουβέντα κ προσπαθούμε να γίνουμε καλύτεροι μέσω αυτής.

 

ΥΓ. Φιλικά έτσι; Τονίζω πως εν μέρει έχεις δίκιο...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις βεβαια να μπεις εσυ στη θεση του κριτη. Τι λες? Θα καθοσουν να ακουσεις αυτη την μπαντα με αυτα τα χιλλιοακουσμενα κομματια η θα επινες την μπυρα σου αρων αρων και μετα 'του μπου@@@λου' που λεν στο χωριο μου?

Δεν εχω καμια κακη προθεση φιλε μου.Εχω περασει απο αρκετες τετοιες μπαντες, εχω κανει πολυ χειροτερα live απο το δικο σας και εχω σχηματισει μια αλφα γνωμη πανω στο θεμα.

 

 

Φιλαρακο ενα κλασσικο κομματι απ τη στιγμη που ειναι παιγμενο αξιοπρεπως οφειλεις να το αντιμετωπιζεις με σεβασμο. Δηλαδη τι πρεπει να παιζουν τα παιδια προκειμενου να ξεφυγουν απο τα κλισε του ελληνικου ροκ? Πιστεψε με υπαρχει παααρα πολυς κοσμος εκει εξω που γουσταρει να ακουει τα παλια κλασικα κομματια κ οχι τα νεα. Πιστεψε το , ειναι γεγονος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεψε με υπαρχει παααρα πολυς κοσμος εκει εξω που γουσταρει να ακουει τα παλια κλασικα κομματια κ οχι τα νεα. Πιστεψε το , ειναι γεγονος.

 

Πιστεύω, είναι γεγονός που δεν εξελίσσεται η μουσική και αυτός ο κόσμος μένει στάσιμος και καταδικασμένος.

 

brouge καλή προσπάθεια το video αλλά θέλετε ακόμη δουλειά σκηνικά.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου