Προς το περιεχόμενο

Φτηνή mini usb κάρτα ήχου...?


kuiz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα...

 

Ψάχνω να βρω μια απλή φτηνή usb κάρτα ήχου..Κατι σαν να λέμε μια κάρτα ήχου ταξιδίου (mini),Plug n Play..Θέλω να την χρησιμοποιήσω σαν 2η κάρτα ήχου για djing με ableton..Δεν θέλω να δώσω πολλά λεφτά αυτη την στιγμή γιαυτό και ψάχνω για μια φτηνή και απλή κάρτα δηλαδή μια γρήγορη λύση....(αν υπάρχει) ::)

 

Ευχαριστώ πολύ...

'' Experimentation Connecting Musicians... ''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεία σου και απο εμένα φίλε.Αφού θέλεις καθαρά κάρτα γιά djing  σου προτείνω την m-audio fast track pro (μικρή,φορήτη,Ευκολη στους drivers και σταθερή ) Aυτη χρησιμοποιω για djing sto laptop μου .

 

η τιμή της είναι κάπου στα 150 ε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεία σου και απο εμένα φίλε.Αφού θέλεις καθαρά κάρτα γιά djing  σου προτείνω την m-audio fast track pro (μικρή,φορήτη,Ευκολη στους drivers και σταθερή ) Aυτη χρησιμοποιω για djing sto laptop μου .

 

η τιμή της είναι κάπου στα 150 ε .

 

 

Φίλε thanosdea σε ευχαριστώ για την πρόταση σου αλλα μετα απο ψάξιμο βρήκα την παρακάτω κάρτα

http://www.musicorama.gr/eshop/product_info.php?cPath=2_22_2203&products_id=3871

Μικρή,βολική,αρκετά οικονομική και μάλλον που θα την τσιμπήσω.. ::)

'' Experimentation Connecting Musicians... ''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου