Προς το περιεχόμενο

Αγορά και μετατροπή Squier Vintage


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα...Επειδή σε βλέπω αποφασισμένο για fender τότε θα συμφωνήσω για το highway. Αλλά γιατί δεν κοιτάς και σε καμιά άλλη μάρκα? Εγώ θα σου πρότεινα κάνα Ibanez ή κάνα Cort...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς να πάρεις και ενα washburn taurous που και και φοβερη ταστιερα (κατα τη γνωμη μου)

+1. Τα washburn ειναι πολυ καλα μπασσα ειδικα οταν ξεκινας. Δηλωνω κατοχος του t14 και με εχει βολεψει απειρα 4 χρονια τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1. Τα washburn ειναι πολυ καλα μπασσα ειδικα οταν ξεκινας. Δηλωνω κατοχος του t14 και με εχει βολεψει απειρα 4 χρονια τωρα

Το πρόβλημα με τα washburn είναι τα ηλεκτρικά τους... Μια ζωή βγάζουν προβλήματα... Οπότε μετά από κάποια χρόνια πας και τα αλλάζεις όλα και ηρεμείς...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα με τα washburn είναι τα ηλεκτρικά τους... Μια ζωή βγάζουν προβλήματα... Οπότε μετά από κάποια χρόνια πας και τα αλλάζεις όλα και ηρεμείς...

καλα εισαι... στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλαμε για σκοινι ;D ;D ;D ;D

κατα τα αλλα ειναι πολυ καλο οργανο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου το μπάσο που περιγράφεις με τις συγκεκριμένες μετατροπές το έχω εγώ και είναι ένα φανταστικό όργανο ειδικά αν σε ενδιαφέρει το slap αλλά θεωρώ ότι είναι σχεδόν για τα πάντα.

Εγώ πάντος δεν το αλλάζω (και ας θεωρείτε το πλέον πεταμένο μου μπάσο από θέμα prestige-μάρκας)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου