Προς το περιεχόμενο

Αγορά και μετατροπή Squier Vintage


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας! Είμαι εδώ καιρό στο ψάξιμο για αγορά μπάσσου, και σκέφτομαι για Fender . . .Είμαι μεταξύ του mexican standar jazz, και την αγορά ενός squier vintage, στο οποίο θέλω να περάσω μια badass bridge και fender noiseless pickups...Θα ήθελα απόψεις. . .

www.lowercut.com

www.theroadmiles.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατ αρχην γεια. επειδη ξερω παιδια που ψαχνονται για fender μπασο, καλο θα ηταν πιστευω να παρεις μια  fender με τη πρωτη. κοιτα, εγω ειμαι κιθαριστας, αλλα τα περισσοτερα παιδια που ξερω, θα παρουν κατ' ευθειαν ετοιμο μπασο. Τωρα αν εχεις την ορεξη να παρεις κατι και να το φτιαξεις, εγω ειμαι μαζι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακριά απο φεντερ.. στα ίδια λεφτα μπορεις να βρεις πολύ καλύτερα. Αν θες να παρεις φθηνο και να το φτιαξεις μπορείς να πάρεις και ενα washburn taurous που και και φοβερη ταστιερα (κατα τη γνωμη μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν μας λες λίγα παραπάνω πράγματα για να σε βοηθήσουμε? Δηλαδή τι λεφτά διαθέτεις, τι θες να παίζεις... Απο ότι κατάλαβα είσαι γύρω στα 400 ευρώ σωστα? είναι το πρώτο σου μπάσσο?

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικα μιλας για vintage modified των 275 ευρω (+220 οι μετατροπες!!!) απεναντι σε mexican standard των 510 και στη συνεχεια πετας και ενα highway 1 των 625... Καταρχην με ποια απο αυτα εχεις παιξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το mexican και το squier, με το highway one όχι.. το budget είναι μέχρι 700, οπότε όλα είναι στην γκάμα, δεν είναι το πρώτο μου bass έχω ένα yamaha EB-070, καλό για αρχή απλά πλέον θέλω κάτι ποιο ανεβασμένο, και σίγουρα περισσότερο ευέλικτο..

www.lowercut.com

www.theroadmiles.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το budget είναι μέχρι 700

E τοτε χαλαρα highway αλλα δεν βγαινουν με maple ταστιερες... Στη θεση σου παντως θα εριχνα μια ματια και σε αυτο http://www.dv247.com/invt/35464/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου