Προς το περιεχόμενο

A year and a half - DVD ελληνικοί υπότιτλοι


blind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας μαγκες. Κανω μια εργασια σχετικα με την ηχογραφηση του black album των Metallica. To Α year and a half in the life of metallica ειναι ενα πολυ καλο ντοκυμαντερ για το πως φτιαχτηκε ο δισκος αυτος. Eτσι νοικιασα το dvd αλλα επειδη το βρηκα σε αμερικανικη εκδοση μονο δεν ειχε υποτιτλους. Εψαξα και net τπτ. Εχει κανεις ιδεα που μπορω να  τους βρω ή εστω αν ξερει καποιο καλο site για πληροφοριες making of black album?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαξε να βρεις το Classic Albums - Metallica ή Βlack Album. Classic albums ειναι μια σειρα απο ντοκυμαντερ για το πως ηχογραφηθηκαν καποιοι κλασσικοι δισκοι και εχει γινει επεισοδιο και για το Black album.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε alexd σε ευχαριστω , το συγκεκριμενο βιντεο απο τα classic albums το εχω ηδη αλλα δεν ειναι τοσο αναλυτικο δυστυχως οσο το A YEar And A half in The Life Of Metallica.  Eντωμεταξυ υπαρχει ενα site  που μου βγαζει στις πρωτες 10 σελιδες οταν ψαχνω για υποτιτλους αλλα δεν καταλαβαινω πως κατεβαζεις απο κει και ειναι εδω http://www.mysubtitles.com/movie/year-and-a-half-in-the-life-of-metallica-a_446336.html  αν μπορει να βοηθησει καποιος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν παίζει να το βρεις με ελληνικούς υπότιτλους, απλά γιατί δεν έχει εισαχθεί ως ταινία(όπως π.χ. το some kind of monster), αλλά ως μουσικό dvd...οπότε τζίφος...ψάξε αν βρεις κάποια έκδοση που να έχει αγγλικούς υπότιτλους(υποθέτω πως το κατέχεις λίγο το αγγλικόν... ;)), αν και, αν προσπαθήσεις να το ακούσεις δεν είναι και τίποτα δύσκολο...

 

η μόνη λύση είναι, επειδή είναι και της μόδας τώρα τελευταία, να βρεις κάποιον να στο υποτιτλίσει...αυτά... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης αν εχεις κανενα φιλο που κανει εργασια σε σχολη ψυχολογιας, προτεινε του το Some kind of monster  ;D ;D ;D ;D

 

Φίλε alexd εγώ σκοπεύω να σπουδάσω ψυχολογία και απ'ότι φαίνεται είναι πολύ κοντά η επίτευξη του στόχου.

 

Καλά! Αν είναι να κάνω εργασία σχετικά με μουσικούς ή τραγουδιστές έχω να χώσω μέσα.... ;D . Από Ian Curtis, Jim Morrison (αν και δεν πιστευω πως είχε ψυχολογικά προβλήματα), Superfunk  ;D ;D ;D μέχρι και γω ξέρω ποιον!

 

Αυτές είναι εργασίες! Άκου εργασία για το Black Album....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

anorovati i ergasia ginete oxi gt to black album einai to kalitero album ton metallica alla gt afto eixe tin paragogara. Eleipe o tsampukas i taxitita apto parelthon alla den kanw ergasia gia na pw oti afto ine to kalitero tus album, de to thewrw alloste. an akousis pio prosektika tis mpotes tis kithares kai afti ti diavgeia pou epikratei kai deis posoi psaxnune na vrune afton ton ixo akoma kai 15 xronia meta mporei na katalaveis oti kano ergasia gia tei ixolipsias oxi gia metal fanzine.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου