Προς το περιεχόμενο

epiphone gothic explorer vs ibanez xp300


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξεβαφε γιατι του ειχαν κανει ebonizing για να φαινεται πιο μαυρος. Εν ολιγοις ξεβαφε γιατι ηταν βαμμενος...

 

α τους πουστ@Ρ@...δες  ;D ;D ;D

η σεκτερ τουλαχιστον δε ξεβαφει..

οσο για τους ι εμ τζι πανω στην προφεσι...μεταλ εβγαζαν καθαρα και πιο μαλακα πραγματα...για ΚΑΝΕΝΑ λογο...

ασε που ηταν και πολυ βαρια....και σε λαιβ στεκοσουν ακινητος με σφιγμενη γαμπα να αντεξεις το βαρος...

ενω τωρα με την ενα γυναικα.χοροπιδας ανετα στην σκηνη σαν λαγος που του πεταν καροτα ;D ;D

 

off topic

metalmike  πες κιαλα πες κιαλα χαχα ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εγω παντως εχω ακουσει ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ μεγαλη διαφορα αναμεσα στην σεκτερ μου και στη ν προηγουμενη κιθαρα μου που ηταν μια λες πολ...

ιδια ξυλα φορουσαν και οι 2 αλλα και εγω και οσοοι ακουσαν και τις 2 κιθαρες καταλαβαν οτι η σεκτερ ηταν κλαασεις πανω στα παντα...ιδιαιτερα σαν ογκο...πραγμα που φοβομουν οτι δεν θα ειχε λογο του οτι η προιγουμενη ηταν λες πολ και φιμιζοταν για τον ογκο της....

δε ξερω αν σου φαινεται παραξενο αλλα βρισκω τρομερα μεγαλες διαφορες οταν παιζω και μεταλ αλλα και καρφι στον ενισχυτη μου  με την σεκτερ...

μπορει να μην ειναι στρινγκ θρου αλλα οι διαφορες μεταξυ των 2..τουλαχιστον στην δικη μου περιπτωση ηταν τρομακτικα μεγαλες...βεβαια μπορει να φταινε και οι ι εμ τζι που φορουσε η λες πολ...Παιζει παιζει

 

Να φανταστώ ότι είχαν και τους ίδιους μαγνήτες έτσι; Γιατί αν δεν τους είχαν σύγκρινες αχλάδια με σκουμπριά  :)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε γιαυτο εγραψα οτι παιζει να φταιν και οι μαγνητες...

η μια εχει ι εμ τζι 81/85

η σεκτερ εχει seymour duncan custom shop invaders/split

οποτε οντως ειναι ακυρη συγκριση...αλλα σαν συνολο δεν εχουν καμια σχεση μεταξυ τους...κλασεις ανωτερη η σεκτερ αλλα δεν ειναι και λογικο !?

500 η μια

1300 η αλλη

και η σεκτερ δεν ειναι απο τις εταιριες που....κωλοπιανουν για το ονομα ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου