Προς το περιεχόμενο

Boss H Digitech για metal distortion?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Mε telegun οντος εχω παιξει σε live με μεγαλο amp και ειναι μαμο....μου ειπαν και το metal muff κατι κανει εσεις τι λετε????ασχετα αν το metal muff ηταν πρωτη επιλογη στο 80s

live like angel die like a devil

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνηθως χρειαζομαστε πολυ λιγοτερο distortion απ'οτι νομιζουμε.

 

ΜXR Distortion III (oτι καλυτερο στα 70-80 ευρω,στο λεω υπευθυνα) για βασικο preamp κ ενα TS9 για σολο booster (χρειαζεσαι κ τετοιο).

 

Τσαμπα - http://cgi.ebay.com/Dunlop-M-115-distortion-III-MXR-Pedal-NEW_W0QQitemZ360092275259QQcmdZViewItemQQptZGuitar_Accessories?hash=item53d72c123b&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1205%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318%7C301%3A1%7C293%3A1%7C294%3A50

 

Μην παιρνεις κατι το οποιο θα θες να το αντικαταστησεις αμεσως μολις "μπεις Βαθυτερα στο πνευμα". 

 

 

 

 

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε telegun οντος εχω παιξει σε live με μεγαλο amp και ειναι μαμο....μου ειπαν και το metal muff κατι κανει εσεις τι λετε????ασχετα αν το metal muff ηταν πρωτη επιλογη στο 80s

 

Το metal muff το εχει ενας φιλος κι απο αυτο που ακουσα ηταν ΣΟΥΠΑ (με καλο ενισχυτη για να μην παρεξηγουμαστε)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασχετα αν το metal muff ηταν πρωτη επιλογη στο 80s

 

To Metal Muff δεν υπήρχε στα 80s... 2 χρόνια πριν βγήκε. Θα εννοείς μάλλον το DS1 ή το HM2.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλα ντε που μερικοι μαγαζατορες ειναι αστα να πανε....η θα πουν τπτ για να σε αποφυγουν και να μην το βγαλουν για δοκιμη!σημερα θα παω να τσεκαρω κ οτι γινει εγινε!

live like angel die like a devil

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου