Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για paypal


eangle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να ρωτήσω κάτι σχετικά με το paypal έκανα την πρώτη αγορά όλα καλά τώρα σχετικά με το τετραψήφιο που μου ζητά για να αυξήσω το όριο πως θα τον δώσω αφού χρησιμοποίησα visa Electron που είναι χρεωστική κάρτα και όχι πιστωτική άρα δεν μου έρχεται αναλυτικός λογαριασμός για να δω τον τετραψήφιο κωδικό .... στο forum δεν διάβασα κάτι για αυτό

Παρακαλώ τη βοήθεια σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το όριο που έχει η Electron ισχύει και για αγορές online;Πχ αν έχει όριο αναληψης 1000 Ευρω δεν μπορεις να κανεις αγορα online 1050; :?

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η electron έχει σχέση με το ποσό που έχεις στο λογαριασμό σου αν έχεις μέσα 100 ευρω π.χ δεν μπορούν να πάρουν παραπάνω δεν είναι πιστωτική κάρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσεχε τις συναλλαγές με την ELECTRON. Κατα την γνωμη μου είναι πιο ασφαλές να κάνεις αγορες μέσω του ESCROW.

Τσέκαρε το site https://www.escrow.com/index.asp (μπορείς να κάνεις και πληρωμές μέσω paypal)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου