Προς το περιεχόμενο

www.guitarguitar.co.uk


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κάνουν για όλες τις πιστώτικές εκτός Αγγλίας κι απ' ότι μου είχαν πει είναι για να εξασφαλίσουν αυτοί ότι θα πάρουν τα χρήματα τους, γιατί σε παλιότερες περιπτώσεις τους είχε τύχει να πουλήσουν μέσω κάρτας αλλά στο τέλος να μην τους δίνει η τράπεζα τα χρήματα!!

Γιατί αυτές οι τράπεζες συνεργάζονται με το προγραμμα "Verified by Visa" αυτή τη στιγμή (παρόλα αυτά μίλα με την τράπεζα σου να δεις τι ισχύει). ;)

A δηλαδή πρέπει να βρω μια τράπεζα που να υποστηρίζει το πρόγραμμα "Verified by Visa", έτσι?

Bass till I die!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A δηλαδή πρέπει να βρω μια τράπεζα που να υποστηρίζει το πρόγραμμα "Verified by Visa", έτσι?

Αυτά που σου έγραψα είναι από προσωπική μου εμπειρία με τον εν λόγω κατάστημα. Για αν μη σε παίρνω στο λαιμό μου θα πρέπει να πάρεις τις απαντήσεις σου από το κατάστημα και την τράπεζα αντίστοιχα.

Θεωρώ πάντως ότι το θέμα με το "Verified by Visa" έχει να κάνει με το ότι είχα διαφορετική shipping και billing address (αυτό ισχύει πχ για αγορές από το dv247).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά που σου έγραψα είναι από προσωπική μου εμπειρία με τον εν λόγω κατάστημα. Για αν μη σε παίρνω στο λαιμό μου θα πρέπει να πάρεις τις απαντήσεις σου από το κατάστημα και την τράπεζα αντίστοιχα.

Θεωρώ πάντως ότι το θέμα με το "Verified by Visa" έχει να κάνει με το ότι είχα διαφορετική shipping και billing address (αυτό ισχύει πχ για αγορές από το dv247).

Τους έστειλα mail και μου είπανε ότι αν η τράπεζά μου δεν υποστηρίζει το "Verified by VISA", και μου είπανε: "If your bank doesn't offer 'Verified by Visa' then you would pay with a bank transfer."

Τεσπα, θα πάρω να ρωτήσω και στην PROBANK για να δω τι θα κάνω.

Bass till I die!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου