Προς το περιεχόμενο

tascam 122l me vl a5


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω παντως οταν πηρα τα μονιτορ χρειαστηκα αυτο http://www.musicorama.gr/eshop/product_info.php?products_id=4160&ref=bestprice γιατι ειχα κι εγω ενα μικρο ανεπαισθητο φυσημα. Μετα απο αυτο ολα μια χαρα

 

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα κανω δουλεια με αυτο ρε αρχοντα.....σιγουρα....αν ειναι κατεβω τωρα κεντρω και το περνω για πες?τι κομματαρες εχεις εδω ωραιως..........................................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα πως και δεν το ειδα  εισαι ο  παιχταρας  o ηλιας spitfire.......κοιτα να δεις ειμαι φιλος του ακη κουτσοπουλου  και μου λεει συνεχεια για σενα......μικρος που ειναι ο κοσμος......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως οταν πηρα τα μονιτορ χρειαστηκα αυτο http://www.musicorama.gr/eshop/product_info.php?products_id=4160&ref=bestprice γιατι ειχα κι εγω ενα μικρο ανεπαισθητο φυσημα. Μετα απο αυτο ολα μια χαρα

 

Μπράβο playloud! Δεν ήξερα ότι υπάρχει τέτοιο πράγμα... Θα τσιμπήσω σίγουρα ένα! μη σου πω δύο!!!

 

Γενικά να πω στον φίλο vivaldi, αν και δεν πολυκατάλαβα τι θόρυβο εννοεί, (αυτό το μικροφιλμ με μπέρδεψε) να προσέξει τα καλώδια ήχου να μην τρέχουν παράλληλα με καλώδια ρεύματος και ειδικά με ψηφιακά καλώδια. Μην τα κάνεις πχ. ένα "μάτσο" με tie-wraps όλα μαζί 

Αν δεν μπορούν να απομακρυνθούν πολύ, φρόντισε να "τέμνονται" όσο πιο καθετά γίνεται για να έχεις όσο το δυνατόν λιγότερες παρεμβολές. Υπάρχουν και προστατευτικά περιβλήματα για τα καλώδια στην αγορά αλλά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά, δεν έχω δοκιμάσει κανένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tie-wraps όλα μαζί  δεν τα εχω οκ......θα παρω το hd 400 hum destroyer που ειπε ο playloud......και θα σας πω τα νεα παιδια......παντως ευχαριστω παιδια... τα λεμε παλι συντομα ελπιζω!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως ειναι  θεμα της γείωσης? :o ναι ναι αυτο ητανε παιδια= μονωτικη ταινια στα ποδαρακια αναμεσα σε καθε μπριζα δλδ...εβαλα  στης 5 μπριζες που εχω και αυτο ητανε τελος....τερμα ο θορυβοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!ευχαριστω παιδια........!!!!!!  :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονωτικη ταινια στα ποδαρακια αναμεσα σε καθε μπριζα δλδ...εβαλα  στης 5 μπριζες που εχω και αυτο ητανε τελος

Τι ακριβώς έκανες, δεν καταλαβαίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονωτικη τανια εβαλα στης μπριζες μου=αναμεσα στα ποδαρακια καταλαβες..φιλε fader?κοβεις την γειωση με αυτο τον τροπο δλδ.....ενα βημα εκανα φιλε μου....αλλα απο τι ακουω τωρα το μικρο ηχειο εχει ακομα ενα ελαχιστο θορυβο..εννω το μεγαλο ηχειω τπτ..λεγωντας μικρο ηχειο..τα vl-a5 eχουν 2 ηχεια το καθε ενα] δλδ ενα μικρο και ενα πιο μεγαλο [αν τα λεω καλα?.εχω τα vl-a5 αν αυτο σε βοηθαει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα δηλαδή βγάζει ένα ελάχιστο θόρυβο μόνο το tweeter ε;

Αν ακούγεται μόνο όταν βάζεις το αυτί σου κοντά είναι φυσιολογικό.

 

Πάντως ακόμα δεν κατάλαβα τι ακριβώς έκανες για να κόψεις τη γείωση  ;D

Οι suco μπρίζες έχουν 2 τρύπες και 2 σιδεράκια για τη γείωση, όταν λες ότι έβαλες μονωτική ανάμεσα στα ποδαράκια εννοείς ότι έβαλες μονωτική από το ένα σιδεράκι της μπρίζας μέχρι το άλλο, με τη μονωτική να περνάει ανάμεσα από τις 2 τρύπες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου