Προς το περιεχόμενο

που θα βρουμε εναν τετοιο ντραμερ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

δε με νοιαζει. Ο,τι τραβαει η ψυχη του. Εγω μπυρες θελω και να τον βλεπω να παιζει...

 

Σε τέτοια περίπτωση μπορείς να τον βλέπεις και στο youtube.  :)

 

 

 

Αν υπάρχει άλλος που να θέλει να βλέπει κάτι πίνοντας μπύρες παρακαλώ να το προσθέσει εδώ.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγώ θέλω να προσθέσω ότι με τέτοια μέλοι δεν μπορεί κανείς να φτιάξει μάι ΚΑΘΑΡΑ αντιχριστιανική μπάντα. Οπότε...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μας πεις τι τον θέλεις και για ΤΙ είδος μουσικής, μπορεί και να σε βοηθήσουμε.  :)

 

Και κυριως με τι ενισχυτη - πεταλακια θα τον χρησιμοποιησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ άκουσα ότι βγαίνει και σε instant μορφή σε σκόνη που πωλείται στα σουπερμάρκετ δίπλα από τις σούπες. Απλά προσθέτεις λίγο βραστό νερό και είναι έτοιμος.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καλός για ήχο Malevolent Carnation? Θελω να πάιζει και σεπουλτούρα όμως και να έχει και καλα καθαρά για τζαζ, μπλουζ και καντρι. Και να τα δίνει και σε χαμηλές εντάσεις για όταν παίζω στη ντουλάπα από δίπλα που είναι και ο μεγάλος καθρέφτης.

Επισης θέλω να κουβαλιέται εύκολα για να τον βάζω στο φιεστα και να πάω το βράδι στο μαγαζί που δουλεύω.

Εφχαριστό.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Απλά προσθέτεις λίγο βραστό νερό και είναι έτοιμος.

ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!

 

Αν αντί για 120 ml βραστό νερό βάλεις 210 ml έχεις τεράστιο πρόβλημα γιατί αντί για drummer σου βγαίνει κιθαρίστας!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου